Batų dėžės

Batų dėžės internetu

Batų dėžės – pirkinys ilgalaikis. Todėl jis turi būti tvirtas, talpus ir stilingas. Gal net kelių funkcijų: ne tik sudėti batus, bet ir atsisėsti ant jo ar laikyti smulkius daiktus. Šiuolaikinės batų dėžės labai skiriasi nuo senesnių modelių. Jos turi papildomas lentynas, kartais stalčius, sėdimas minkštas dalis, skirtingus dydžius ir formas. Perkant batų dėžę, orientuokitės į vietą, kur ji stovės. Nuo to priklausys jos dydi. Nuo norimo dydžio galima pereiti prie norimo modelio ir spalvos. Galima tiesiog priderinti batų dėžę prie jau turimų baldų.

Bato dėžių pasirinkimas

Viskas, ko reikia, kad baldas būtų tinkamas – tai reikiamo baldo paskirties šimtaprocentinis funkcionalumas. O batų dėžės skirtos laikyti batus. O kokį modelį ar spalvą išsirinkti, mes su malonumu Jums patarsim ir pasiūlysim. Nes mums rūpi, kad Jūsų namai taptų jaukūs!

Batų dėžė NIKA 2D/1Š
Batų dėžė Nika pagaminta iš laminuotos medžio drožlių plokštės, talpi, kompaktiška ir funkcionali.IŠMATAVIMAIPlotis: 80 cmGylis: 27 cmAukštis: 103 cmšviesus ąžuolas/venge marija           ..
Batų dėžė NIKA 2D/1Š
Praktiškas, kompaktiškas ir talpus prieškambario baldas.IŠMATAVIMAIPlotis: 70 cmGylis: 29 cmAukštis: 106 cmvenge marija..
Batų dėžė TOKIJO 1D
Plotis: 90 cmGylis: 42 cmAukštis: 46 cmšviesus ąžuolas/venge marija           venge marija                               sonoma                 &..
Komoda avalynei NIKA
Klasikinio modelio batų dėžė su stalčiumi ir minkšta sėdima dalimi. Tai idealus variantas grįžus namo, po sunkios darbo dienos atsisėsti trumpam, nusiauti batus, atsipūsti ir sutelkti mintis į poilsį namuose.Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus.IŠMATAVIMAIPlotis: 83 cmGylis: 32 cmAukš..
Komoda avalynei NIKA 3D
Kompaktiška, nedidelė batų dėžė puikiai tilps į nedidelius prieškambarius. IŠMATAVMAIPlotis: 70 cmGylis: 29 cmAukštis: 127 cmvenge marija..
Komoda avalynei NIKA mod. 1
Praktiškas ir funkcionalus baldas Jūsų prieškambariui. IŠMATAVIMAIPlotis: 97 cmGylis: 32 cmAukštis: 49 cmvenge marija..
Komoda avalynei NIKA mod. 2
Kompaktiška ir praktiška batų dėžė Nika mod. 2 puikiai tiks mažuose prieškambariuose. Baldas pagamintas iš laminuotos medžio drožlių plokštės.IŠMATAVIMAIPlotis: 62 cmGylis: 32 cmAukštis: 49 cmvenge marija..
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)