Prekės kodas: ELITAS 90/200
Prieinamumas: Gamintojo sandėlyje

25.00€

Kiekis

Turite klausimų apie šią prekę?

Užsakymo vykdymas trunka 3-5 savaites

Atsiskaitymas tik bankiniu pavedimu.

 Išmatavimai 90/200

Aukštis apie 4 cm

Čiužinio apsauga 

Geras oro pralaidumas

Funkcija „Žiema-vasara“

Patikimas antčiužinio kampinis tvirtinimas elastinėmis juostomis

Nuimamas užvalkalas, kurį galima skalbti

Antčiužinio priežiūros instrukcija

Kad antčiužinis gerai tarnautų pagal savo paskirtį, užtikrintų sveiką miegą ir poilsį, laikykitės  taisyklių:

ü  Gaminiai skirti gulėjimui ir miegojimui (negalima leisti, kad vaikai ant jų šokinėtų). Antčiužinį dėkite ant lovos, sofos lovos ar čiužinio, kad išlygintumėte pagrindo nelygumus ar suteiktumėte čiužiniui ilgesnį tarnavimo laiką. Naudodami tinkamą pagrindą ir taisyklingai apsukdami bei vartydami antčiužinį, pailginsite jo tarnavimo laiką ir sumažinsite deformaciją.

ü  Po tam tikro laiko antčiužiniuose naudojamas putų poliuretanas ar viskoelastinė medžiaga gali pakeisti atspalvį – tai yra natūralus procesas, kuris nekenkia medžiagų savybėms ar antčiužinio komfortui bei kokybei.

ü  Kartą per savaitę bent kelias valandas vėdinkite kambarį ir antčiužinį, nuėmę nuo jo patalynę. Tokiu būdu nesikaups drėgmė ir bus užkirstas kelias pelėsių plitimui. Venkite šlapinti ar drėkinti gaminius.  Jei ant antčiužinio išpylėte kokio nors skysčio, nedelsiant surinkite skysčio perteklių, nuimkite užvalkalą ir leiskite gerai išdžiūti. Jei po džiovinimo antčiužinyje atsiras dėmių, geriausia naudoti šaltą vandenį ir švelnų muilą arba apmušalų valymo priemonę. Priemones naudokite atsargiai, kad antčiužinys nepermirktų vandeniu arba valymo skysčiais ir pakartotinai leiskite gerai išdžiūti.  Venkite cheminių medžiagų, kurios gali pakenkti antčiužinio dalims  ir daryti įtaką naudotojo sveikatai.

ü  Šonines antčiužinio gumas naudokite pritvirtindami jį prie pagrindinio čiužinio.

ü  Dėl ypatingos pagrindą sudarančios medžiagos elastingumo gali atsirasti +/-2 % leistinas antčiužinio matmenų nuokrypis. Toks nuokrypis nėra laikomas antčiužinio broku. Dalinis antčiužinio minkštumo padidėjimas iki 15 % taip pat nėra laikomas broku. Net geriausias antčiužinis laikui bėgant darosi mažiau patogus.

Spalvos internetinėje parduotuvėje gali skirtis nuo realios spalvos dėl nustatymų jūsų kompiuteryje, telefone, planšetėje.

Nuotraukos internetinėje parduotuvėje yra demonstracinio pobūdžio ir gali šiek tiek nesutapti su realia baldų išvaizda.

Garantija 2 metai gamykliniam brokui. 

Gobelenų pavyzdžius ir baldų ekspoziciją rasite mūsų parduotuvėje Alytuje, Ulonų g. 31A

Nemokamai atsiimti baldus galite mūsų sandėlyje Kelmėje, Amatininkų g. 12

Prekės iš sandėlio pristatomos per 2-7 dienas


Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!