Dviaukštės lovos vaikams

Dviaukštės lovos vaikams internetu

Praktiškesnio pasirinkimo į vaikų kambarį nerasite, kada reikia dviejų miegamų lovų, o vietos nepakanka. Tam puikiai tiks dviaukštė vaikiška lova: jos patogios, saugios, tvirtos ir stilingos. Tai lovos, skirtos mažiesiems, nes jiems patinka nuotykiai! O tokia lova pilna nuotykių: galima ne tik miegoti, bet žaisti ,,alpinistus“ ar statyti palapinę. O gal jiems patiktų turėti "namą" dviejų aukštų? Dviaukštės lovos – lovos su nuotaika!

Dviaukštės lovos pasirinkimas

Rinkitės pas mus nuotaiką vaikų kambariui. Pas mus rasite dviaukščių lovų pagal Jūsų norus, vaikų pageidavimus. Pritaikysite bet kokio išmatavimo ir interjero kambaryje. Daugelyje modelių galima pritvirtinti kopėtėles Jums reikalingoje pusėje. Lova pritaikyta vaikų naudojimui: be aštrių kampų, pastelinių spalvų, kad vaikas būtų saugus ir laimingas.

Daugiafunkcinė  lova  ELIZA DELIUX (be čiužinio)
Į lovos komplektaciją įeina;·         lova su sienele ·         rašomasis stalas·         knygų lentynos·         drabužių spinta· ..
Daugiafunkcinė lova ELIZA DELIUX (su čiužiniu)
Į lovos komplektaciją įeina;·         lova su sienele ·         rašomasis stalas·         knygų lentynos·         drabužių spinta· ..
Dviaukštė lova ALBA be čiužinių
       ·   Korpusas pagamintas iš laminuotos medžio drožlių plokštės·   Yra du talpūs stalčiai·   Viršutiniame aukšte yra apsauginė sienelė·    Į komplektą įeina kopetėlės, kurios tvirtinasi iš abiejų pusių·   ..
Dviaukštė lova ALBA su čiužiniais
·         Korpusas pagamintas iš laminuotos medžio drožlių plokštės·         Yra du talpūs stalčiai·         Viršutiniame aukšte yra apsauginė sienelė·    &..
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)