Jaunuolio kambario baldai

Jaunuolio kambario baldai internetu

Vaikų kambario baldams turi būti skiriamas ypatingas dėmesys: jie turi būti saugūs, patogūs ir ilgaamžiai. Vaikams reikia erdvės žaidimams, todėl kambaryje negali būti per daug baldų. Pakanka tik pačių pagrindinių: miegamos lovos, rašomo stalo ir patogios kėdės prie jo. 

Jaunuolio kambario baldų pasirinkimas

Pagrindinis vaikų kambario baldas, kaip ir tėvų miegamajame yra lova. Jeigu sunku išsirinkti, kreipkitės į mūsų konsultantus. Jie suteiks Jums išsamią informaciją apie kiekvieną lovą atskirai, patars ir rekomenduos.  O jeigu Jūsų vaikas jau vairuoja automobilį, parinksime jam tvirtesnę ir didesnę lovą.

Kampinis rašomas stalas ELIZA
Kada namie auga mokyklinio amžiaus vaikai, Jums bus reikalingas rašomasis stalas. Kampinis rašomas stalas ELIZA - tinkamiausias variantas taupant kambario erdvę.IŠMTAVIMAIIlgis: 89 cmPlotis: 89 cmAukštis: 73 cm..
Kompiuterinė kėdė 182
IŠMATAVIMAIAukštis: 90/97 cmPlotis: 46 cmGylis: 43 cmSėdima dalis: eko odaMaksimali apkrova: 100 kgSpalva: juoda eko oda CHARAKTERISTIKA Reguliuojamas aukštisChromuotas pagrindasManevringa Tvirti ratukai..
Kompiuterinė kėdė 202
       IŠMATAVIMAIAukštis: 107/115 CMSėdimos dalies plotis: 64 cmSėdimos dalies gylis: 73 cmSėdima dalis: eko oda/Maksimali apkrova: 100 kgSpalva: raudona CHARAKTERISTIKA Gerai palaikoma nugaraReguliuojamas aukštisManevringa    ..
Išpardavimas
Kompiuterinė kėdė GEIMER XRASER KING
 IŠMATAVIMAIAukštis: 123/131 CMPlotis: 67 cmGylis: 68 cmSėdima dalis: eko odaMaksimali apkrova: 100 kgSpalva: raudona CHARAKTERISTIKA Gerai palaikoma nugaraDvi pagalvėlės: nugarai ir galvaiReguliuojamas aukštisReguliuojama nugaros atramaManevringa ..
Lova RUGILĖ 1200 be čiužinio
Ortopedinis efektas: grotelės užtikrina laisvą oro cirkuliacijąIšmatavimai čiužiniui: 120/200 cm·       Ortopedinis efektas pagerėja esant lanksčioms bei tvirtoms grotelėms, kurios  užtikrina tolygų svorio ir kūno palaikymo pasiskirstymą·    ..
Rašomas stalas Alba 1D
Standartinio modelio rašomas stalas - tai tarsi nesenstanti klasika. Jis puikus tuo, kad užima nedaug vietos ir yra pakankamai funkcionalus. Stalas tvirtos konstrukcijos, tinkamo aukščio ir su kelių spalvų variantais. Klasikinio stiliaus rašomas stalas Alba 100%  funkcionalus baldas vaikų kamba..
Rašomas stalas Alba dvivietis
Paprasto dizaino, tačiau funkcionalus praktiškas dvivietis rašomasis stalas  - tinkamas pasirinkimas, kada kambaryje gyvena keletas vaikučių, o vietos dviems stalams vietos nepakanka. Spalvos pasirinkimą įrašykit į užsakymo komentarus.IŠMATAVIMAIIlgis: 151 cmPlotis: 60 cmAukštis: 73 cm  &n..
Rašomas stalas ELIZA (800х450)
IŠMATAVIMAIIlgis: 80 cmPlotis: 45 cmAukštis: 72 cm..
Rašomas stalas Kelnas 2D/2Š
Gražus ir patogus rašomas stalas Kelnas užtikrins Jums idealią vietą darbui. Išskirtinis rašomojo stalo modelis tiks ne tik vaikų kambariui, bet ir darbo kambariui. Tai tikrai vertas dėmesio baldas. Spalvos pasirinkimą įrašykit į užsakymo komentarus.IŠMATAVIMAIIlgis: 160 cmPlotis: 65 cmAukštis: 75 c..
Viengulė lova 800 DENITA (be čiužinio)
Viengulė lova Denita pasižymi paprastumu ir praktiškumu. Tai šiuolaikinis modelis, pagamintas iš LMDP (laminuota medžio drožlių plokštė). Tvirtas karkasas, patogi konstrukcija ir tinkamai parinktas čiužinys patogų ir ramų miegą.IŠMATAVIMAIIlgis: 189 cmPlotis: 84,4 cmMiegama dalis: 80/186 cmAukštis: ..
Viengulė lova 800 DENITA (su čiužiniu)
Viengulė lova Denita pasižymi paprastumu ir praktiškumu. Tai šiuolaikinis modelis, pagamintas iš LMDP (laminuota medžio drožlių plokštė). Tvirtas karkasas, patogi konstrukcija ir tinkamai parinktas čiužinys patogų ir ramų miegą.IŠMATAVIMAIIlgis: 189 cmPlotis: 84,4 cmMiegama dalis: 80/186 cmAukštis: ..
Išpardavimas
Viengulė lova ELIZA SOFT 900 (be čiužinio)
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus:BARCHATAS 10BARCHATAS 09BARCHATAS 03KRISTALAS 27Gobelenų pavyzdžius rasite skiltyje "Gobelenai"·                 Pakėlimo mechanizmas·        Minkšti š..
Išpardavimas
Viengulė lova ELIZA SOFT 900 (su čiužiniu)
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus:BARCHATAS 10BARCHATAS 09BARCHATAS 03KRISTALAS 27Gobelenų pavyzdžius rasite skiltyje "Gobelenai"·                 Pakėlimo mechanizmas·        Minkšti šonai·&n..
Viengulė lova MONIKA
·         Yra patalynės dėžė·         Minkštos dalies pagrindas – nepriklausomas spyruoklių blokas Antinois IŠMATAVIMAI ·         Plotis: 215 cm·  ..
Viengulė lova NIKOLETI 2  su čiužiniu
Viengulė lova Nicoletti 2 puikiai tiks vaikų kambariui. Lova pagaminta pagal šiuolaikines tendencijas. Lova aptraukta dirbtine oda ir yra su ortopediniu čiužiniu - tinkamas tėvų pasirinkimas, besirūpinančiais savo vaikų komfortu ir saugumu! Be patalynės dėžės. Kaina nurodyta su čiužiniu.Spalvos pasi..
Viengulė lova PRIMA mod.1 (su patalynės dėže be čiužinio)
·         Lovos pagrindas: metalinis rėmas/grotelės/aukštos kokybės porolonas ·         Kaina nurodyta be čiužinio (rekomenduojamas čiužinio dydis 90/198)·         Lova su pat..
Rodoma nuo 1 iki 16 iš 16 (1 puslapių)