Klasikiniai baldai

Klasikiniai baldai internetu

Klasikiniai baldai – tai niekada nesenstanti, amžinai jauna ir turinti savito grožio ir šarmo baldų kategorija. Tiesiog neįmanoma nemėgti klasikinių baldų. Jie didingi, charizmatiški, pasakojantys istorijas. Kiekviena klasikinio baldo detalė yra harmoninga ir tobula. Šie baldai būna pagaminti iš natūralių medžiagų, skirti dabarties ir ateities kartoms. Tokie baldai gali būti idealus palikimas ateinančioms kartoms, nuostabi dovana vestuvių proga ar pirkinys savo interjerui.

Klasikinių baldų pasirinkimas

Baldai iš medžio masyvo gražūs, patvarūs ir ilgaamžiai. Tai griežtų formų ir aptakių linijų, šiuolaikinio funkcionalumo ir praktiškumo derinys. Išsirinkus klasikinio stiliaus baldus, Jūs įsigyjate grožį, pasižyminti natūralumu. Tokie baldai tinka ne tik klasikinio stiliaus interjere. Jie puikiai derės ir papildys bet kokio stiliaus erdvę, sukurdami jaukumo ir ramumo atmosferą.

Fotelis ČESTERIS (oda)
Odinis fotelis Česteris - prabangos ir kokybės derinys. Funkcionalus, stilingas ir patogus fotelis tiks ne tik gyvenamoje patalpoje, bet ir ofise. Fotelis Česteris pakankamai erdvus ir patogus sėdėti. Tokį baldą įvertins kiekvienas jį įsigijęs.   Minkštos dalies pagrindas – neprikl..
AKCIJA
Fotelis GLORIJA
130.00€ 110.00€
          Fotelis  GLORIJA - atitiks visus Jūsų reikalavimus ir norus. Klasikinio modelio, funkcionalus, stilingas ir patogus baldas. Toks modelis tiks ir erdviose patalpose ir nedideliuose kambariuose.  ·         Mink..
Pietų stalas T101 (medis)
Natūralaus medžio pietų stalas papildys Jūsų klasikinio stiliaus interjerą. Natūralaus medžio stalai tvirti, ilgaamžiai ir elegantiški. Pasididina.Norimą spalvą įrašykite į užsakymo komentarus.IŠMATAVIMAIAukštis: 76 cmPlotis: 98 cmIlgis: 98 cmIštiesto stalo ilgis: 131 cmDiametras stalviršio: 98 cm&n..
Pietų stalas T501P
Iš medžio masyvo pagamintas pietų stalas tarnaus ne tik Jums, bet ir Jūsų vaikams. Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus.IŠMATAVIMAIAukštis: 77 cmPlotis: 98 cmIlgis: 98 cmIštiesto stalo ilgis: 135 cmStalviršio diametras: 98 cm Nr.26   Nr.17   Nr...
Sofa ČESTERIS 3
1 250.00€
Tie, kurie vertina grožį ir komfortą, būtinai norės turėti savo interjere odinę minkštą sofą lovą Česteris 3. Tai įneš į Jūsų namus prabangos ir taps svetainės, bibliotekos ar kabineto centru. Sofa lova aptraukta minkšta oda, kuri nereikalauja ypatingos priežiūros. Klasikiniai angliški dygsniai pabr..
Sofa lova ČESTERIS 3
1 400.00€
Šiuo metu šios prekės užsakyti nėra galimybės.Sofa lova aptraukta minkšta natūralia oda, kuri nereikalauja ypatingos priežiūros. Klasikiniai angliški dygsniai pabrėžia sofos lovos rafinuotumą. IŠMATAVIMAI·         Plotis: 236cm·     ..
Sofa lova RELOTI KLASIK mod.1
Šiuo metu šios prekės užsakyti nėra galimybės.  ·         Transformacijos mechanizmas - "EURO KNYGA"·         Yra patalynės dėžė·         Minkštos dalies pagrindas – aukšt..
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)