Knygų lentynos

Knygų lentynos internetu

Lentynos – tai nepelnytai pamiršta kambario interjero detalė. Ji skirta ne tik laikyti knygas, bet ir suvenyrus ar minkštus vaikystės žaisliukus. Knygų lentynų būna įvairių formų, dydžių ir spalvų. Jos paįvairins kambario apstatymą ir suteiks jam užbaigtumo.

Knygų lentynos pasirinkimas

Lentynos unikalios tuo, kad jas galima naudoti bet kuriame buto ar namo kambaryje, jos neturi tikslinės paskirties. Todėl galite išsirinkti Jums patinkančią lentyną ir paįvairinti savo norimo kambario erdvę.

Pakabinama lentyna STEFANI 1DS (1490)
IŠMATAVIMAIPlotis: 149 cmGylis: 26 cmAukštis: 42 cmbodega..
Spinta - vitrina TOKIJO 2D
·         Laminuota medžio drožlių plokštė IŠMATAVIMAIPlotis: 57 cmGylis: 42 cm Aukštis: 197 cm šviesus ąžuolas/venge marija                   venge marija      &..
Spinta vitrina KELNAS 1D/2S
·          Laminuota medžio drožlių plokštėIŠMATAVIMAI Plotis: 58 cm Gylis: 40 cmAukštis: 200 cm Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus  bodega                       ..
NAUJA
Spinta vitrina KELNAS 2D
·          Laminuota medžio drožlių plokštė IŠMATAVIMAI Plotis: 58 cm Gylis: 40 cmAukštis: 200 cm Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarusvenge marija        bodega           &nb..
Spinta vitrina KELNAS 2D/2S
·          Laminuota medžio drožlių plokštėIŠMATAVIMAIPlotis: 103 cmGylis: 40 cm Aukštis: 200 cm Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus   bodega                     ..
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)