Knygų lentynos

Knygų lentynos internetu

Lentynos – tai nepelnytai pamiršta kambario interjero detalė. Ji skirta ne tik laikyti knygas, bet ir suvenyrus ar minkštus vaikystės žaisliukus. Knygų lentynų būna įvairių formų, dydžių ir spalvų. Jos paįvairins kambario apstatymą ir suteiks jam užbaigtumo.

Knygų lentynos pasirinkimas

Lentynos unikalios tuo, kad jas galima naudoti bet kuriame buto ar namo kambaryje, jos neturi tikslinės paskirties. Todėl galite išsirinkti Jums patinkančią lentyną ir paįvairinti savo norimo kambario erdvę.

Knygų lentyna Alba
Originali ir stilinga knygų spinta Alba, dizainu panaši į šachmatų lentą. Tai talpus ir funkcionalus baldas, kuris idealiai tiks ne tik vaikų kambariui, bet ir kabinetui, ofisui ar laukiamajam.  Spalvos pasirinkimą įrašykit į užsakymo komentarus.IŠMATAVIMAIPlotis: 90 cmGylis: 40 cmAukštis: 184 ..
Knygų spinta Alba
105.00€
Knygų spinta Alba su stiklinėmis durimis ir nepermatomomis durelėmis apačioje yra ypatingai talpi ir funkcionali. Tai patogi konstrukcija vyresniems vaikams, kuriems reikia daugiau vietos knygoms ir sąsiuviniams. Tai tinkamas pasirinkimas, jeigu norite sukurti jaukią ir patogią vaikų kambario atmosf..
Pakabinama lentyna STEFANI 1DS (1490)
IŠMATAVIMAIPlotis: 149 cmGylis: 26 cmAukštis: 42 cmbodega..
Spinta - vitrina TOKIJO 2D
Universalus ir funkcionalus baldas. Galite laikyti ir knygas ir indus, pastatyti ofise, priimamajame. Tai tobulas pasirinkimas bet kokiai Jūsų idėjai.IŠMATAVIMAIPlotis: 57 cmGylis: 42 cmAukštis: 197 cmšviesus ąžuplas/venge marija         venge marija      &nbs..
Spinta vitrina KELNAS 1D/2Š
Spinta vitrina KELNAS 1D/2Š idealiai tiks ir svetainėje ar vaikų kambaryje. Universalus baldas, tinkantis laikyti indus ar knygų kolekciją. Spinta pagaminta iš LMDP, yra stiklinės durys ir du talpūs stalčiai. IŠMATAVIMAIPlotis: 58 cmGylis: 40 cmAukštis: 200 cmbodega        &..
Spinta vitrina KELNAS 2D/2Š
Spinta vitrina - tai gražus ir talpus modelis, kuris tinkamai tarnaus Jums kabinete, ar sutalpins daugybę knygelių vaikų kambaryje. Vitrinos estetiška išvaizda ir šiuolaikiškai aktualus jos dizainas suteiks dar daugiau patogumo Jūsų kasdieniame gyvenime. Baldas tiks ir svetainėje kaip indauja. ..
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)