Komodos

Komodos internetu

Komodos ne be reikalo tapo vienu populiariausiu korpusiniu baldu – jos kompaktiškos, talpios, patogios naudoti, tinka bet kokiame interjere, bet kuriame buto ar namo kambaryje. Iš pirmo žvilgsnio, jos tik dėžutė su stalčiais. Tačiau praktikoje tai nuostabus baldas, kuris užima nedaug vietos, bet apjungia daugybę funkcijų. Todėl tikrai Jums reikės komodos!

Komodos privalumai

Tai puikus baldas pakeisti spintą į komodą, kada Jūsų kambario erdvė nedidelė. Arba komoda stilingai papildys jau apstatytą kambarį. Komodos miegamajame, komodos svetainėje ar prieškambaryje, komodos vaikų kambaryje. Tai universalus ir patogus baldas. Jeigu Jums reikalinga komoda, kreipkitės į mus! Pas mus Jūs rasite didelį komodų pasirinkimą: įvairių dydžių, formų ir spalvų.

Komoda KELNAS 2D4S
140.00€
·         Korpusas Iš  medžio drožlių plokštės·         PVC kraštas IŠMATAVIMAIPlotis: 150 cmGylis: 40 cmAukštis: 94 cm Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus.     sonoma&nb..
Komoda KELNAS 4S
110.00€
·         Korpusas Iš  medžio drožlių plokštės·         PVC kraštas IŠMATAVIMAIPlotis: 104 cmGylis: 40 cmAukštis: 93 cm Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus.     sono..
Komoda KELNAS 4S siaura
·         Korpusas Iš  medžio drožlių plokštės·         PVC kraštas IŠMATAVIMAIPlotis: 58 cmGylis: 40 cmAukštis: 93 cm Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus. venge marija   ..
Komoda KELNAS 6S
120.00€
·         Laminuota medžio drožlių plokštė IŠMATAVIMAIPlotis: 142 cmGylis: 39 cmAukštis: 73 cm         bodega                   venge marija      * kaina g..
Komoda KOMFORT 3
60.00€
·         Korpusas Iš laminuotos medžio drožlių plokštės·         PVC kraštas IŠMATAVIMAIPlotis: 69,4 cmGylis: 33 cmAukštis: 69 cm Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus. sonoma/balta ..
Komoda KOMFORTAS 4
·         Korpusas Iš laminuotos medžio drožlių plokštės·         PVC kraštas IŠMATAVIMAIPlotis: 71,4 cmGylis: 33 cmAukštis: 71 cm Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus. sonoma/balta matin..
Komoda RIVJERA 4S
·         Korpusas Iš laminuotos medžio drožlių plokštės IŠMATAVIMAIPlotis: 72 cmGylis: 33 cmAukštis: 71 cm Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus. sonoma                     ..
Komoda RIVJERA 5S
100.00€
·         Korpusas Iš laminuotos medžio drožlių plokštės IŠMATAVIMAIPlotis: 97 cmGylis: 49 cmAukštis: 103 cm Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus. sonoma                     ..
Komoda STEFANI 1D/2DS/3S
·         Korpusas Iš laminuotos medžio drožlių plokštės IŠMATAVIMAI  Plotis: 153 cm Gylis: 37 cm Aukštis: 126 cm    * kaina galioja užsakant internetinėje parduotuvėje     bodega..
Komoda STEFANI 1D/2S
·         Korpusas Iš laminuotos medžio drožlių plokštėsIŠMATAVIMAI Plotis: 108 cmGylis: 37 cmAukštis: 69 cm     bodega * kaina galioja užsakant internetinėje parduotuvėje..
Komoda STEFANI 2D/1DS/1S
·         Korpusas Iš laminuotos medžio drožlių plokštėsIŠMATAVIMAI Plotis: 94 cmGylis: 37 cmAukštis: 126 cm     bodega* kaina galioja užsakant internetinėje parduotuvėje..
Komoda STEFANI 2D/2S
·         Korpusas Iš laminuotos medžio drožlių plokštės.IŠMATAVIMAI Plotis: 153 cmGylis: 37 cmAukštis: 68,5 cm    bodega* kaina galioja užsakant internetinėje parduotuvėje..
Komoda Stefani 3D/1S
·         Korpusas Iš laminuotos medžio drožlių plokštėsIŠMATAVIMAI Plotis: 139 cmGylis: 37 cmAukštis: 88 cm      bodega              * kaina galioja užsakant internetinėje parduotuvėje..
Komoda Stefani 4D/1S
·         Korpusas Iš laminuotos medžio drožlių plokštėsIŠMATAVIMAI Plotis: 184 cmGylis: 37 cmAukštis: 88 cm bodega                    * kaina galioja užsakant internetinėje pard..
Komoda Stefani 4S
160.00€
·         Korpusas Iš laminuotos medžio drožlių plokštės.IŠMATAVIMAI Plotis: 94 cmGylis: 37 cmAukštis: 90 cm    bodega                     * kaina galioja užsakant internetinėje ..
Komoda televizoriui TOKIJO 2Š
Komodos televizoriui kambaryje atlieka funkciją ne tik kaip baldo, skirto pastatyti televizorių, bet ir kaip stilingas interjero akcentas, kuris išsiskiria funkcionalumu ir praktiškumu. Komoda gaminama iš aukštos kokybės medžiagų. Pagrindas - medžio drožlių plokštė, kuri atitinka visus kokybės reika..
Komoda TOKIJO 1D
75.00€
Komoda Tokijo su durelėmis ir erdve - šiuolaikinis modelis Jūsų namams. Korpusas pagamintas iš LMDP. Funkcionalus ir patogus baldas bet kurioje gyvenamojo būsto erdvėje.IŠMATAVIMAIPlotis: 81 cmGylis: 42 cmAukštis: 99 cmšviesus ąžuolas/venge  marija             ..
Komoda TOKIJO 2D/1Š
Kompaktiška ir patogi komoda, pagaminta iš tvirtos ir ilgaamžės LMDP, idealiai tiks bet kurioje gyvenamoje patalpoje. Universalus ir stilingas baldas - Jūsų namams!IŠMATAVIMAIPlotis: 81 cmGylis: 42 cmAukštis: 92 cmšviesus ąžuolas/venge marija       venge marija     ..
Komoda TOKIJO 2D/4Š
Kada kambaryje mažai vietos didesnei spintai, tokia komoda idealiai pakeis tokią spintą. Ji erdvi, su stalčiais ir durelėmis. Ant tokios komodos galima statyti televizorių ar šeimos nuotraukas. IŠMATAVIMAIPlotis: 153 cmGylis: 42 cmAukštis: 78 cm       sonoma    &nb..
AKCIJA
Komoda TOKIJO 4Š
115.00€ 95.00€
Paprasta komodos konstrukcija su penkiais stalčiais erdvi ir stilinga. IŠMATAVIMAIPlotis: 74 cmGylis: 42 cmAukštis: 93 cm     venge marija                              sonoma        &nb..
Komoda TOKIJO 5Š
105.00€
IŠMATAVIMAIPlotis: 74 cmGylis: 42 cmAukštis: 93 cmSpalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus.venge marija                           sonoma                       ..
Komoda VILTIS 5Š
Komoda pagaminta iš laminuotos medžio drožlių plokštės. Konstrukcija tvirta ir patikima naudoti. Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus.IŠMATAVIMAIPlotis: 65 cmGylis: 49 cmAukštis: 99 cmuosis šviesus/uosis tamsus         venge marija/ąžuolas devon  &nb..
Rodoma nuo 1 iki 22 iš 22 (1 puslapių)