Komodos

Komodos internetu

Komodos ne be reikalo tapo vienu populiariausiu korpusiniu baldu – jos kompaktiškos, talpios, patogios naudoti, tinka bet kokiame interjere, bet kuriame buto ar namo kambaryje. Iš pirmo žvilgsnio, jos tik dėžutė su stalčiais. Tačiau praktikoje tai nuostabus baldas, kuris užima nedaug vietos, bet apjungia daugybę funkcijų. Todėl tikrai Jums reikės komodos!

Komodos privalumai

Tai puikus baldas pakeisti spintą į komodą, kada Jūsų kambario erdvė nedidelė. Arba komoda stilingai papildys jau apstatytą kambarį. Komodos miegamajame, komodos svetainėje ar prieškambaryje, komodos vaikų kambaryje. Tai universalus ir patogus baldas. Jeigu Jums reikalinga komoda, kreipkitės į mus! Pas mus Jūs rasite didelį komodų pasirinkimą: įvairių dydžių, formų ir spalvų.

Batų dėžė NIKA 2D/1Š
Batų dėžė Nika pagaminta iš laminuotos medžio drožlių plokštės, talpi, kompaktiška ir funkcionali.IŠMATAVIMAIPlotis: 80 cmGylis: 27 cmAukštis: 103 cmšviesus ąžuolas/venge marija           ..
Batų dėžė NIKA 2D/1Š
Praktiškas, kompaktiškas ir talpus prieškambario baldas.IŠMATAVIMAIPlotis: 70 cmGylis: 29 cmAukštis: 106 cmvenge marija..
Komoda Alba 4
80.00€
Komoda Alba keturių stalčių - stilinga, šiuolaikiška ir funkcionali. Optimalūs išmatavimai komodos tiks bet kokių išmatavimų kambaryje.Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus.IŠMATAVIMAIPlotis: 90 cmGylis: 40 cmAukštis: 99 cm       šviesus ąžuolas/venge    &..
Komoda Alba 4D2
100.00€
Komoda Alba 4D2 tiks net ir patiems išrankiausiems pirkėjams. Praktiškas ir patogus baldas ilgaamžis, tinkantis pastoviam naudojimui. Komoda turi ne tik keturis stalčius, bet ir dvi erdves su durelėmis. Tai suteikia galimybę sutalpinti kuo daugiau daiktų, drabužių ar net indų bei knygų. Tai puikus v..
Komoda Alba 5
90.00€
Paprasto dizaino, tačiau praktiška ir funkcionali. Net penki stalčiai suteiks galimybę sutalpinti ir laikyti visus norimus daiktus vienoje vietoje. Spalvos pasirinkimą įrašykit į užsakymo komentarus.IŠMATAVIMAIPlotis: 100 cmGylis: 40 cmAukštis: 103 cm šviesus ąžuolas/venge    &nb..
Komoda avalynei NIKA 3D
Kompaktiška, nedidelė batų dėžė puikiai tilps į nedidelius prieškambarius. IŠMATAVMAIPlotis: 70 cmGylis: 29 cmAukštis: 127 cmvenge marija..
Komoda KELNAS 2D/4Š
Komodos pagrindas - laminuota medžio drožlių plokštė. Erdvi, patogi, tvirta ir funkcionali komoda - reikalingas baldas ir svetainėje ar miegamajame. Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus.IŠMATAVIMAIPlotis: 150 cmGylis: 40 cmAukštis: 94 cm     sonoma    &nb..
Komoda Kelnas 4Š
105.00€
Patrauklus ir ir šiuolaikinis komodos Kelnas 4Š modelis suteiks Jums ne tik daugiau vietos daiktų laikymui, bet ir taps tinkama puošmena Jūsų interjere. Modelis standartinių formų, turintis keturis talpius stalčius, bei savo išskirtinį bruožą - stilingas rankenėles. Spalvos pasirinkimą įrašykit..
Komoda Kelnas 4š siaura
Komoda su keturiais stalčiais talpi ir patogi. Tiks ne tik Jūsų miegamajame, bet ir svetainėje ar vaikų kambaryje.Spalvos pasirinkimą įrašykit į užsakymo komentarus.IŠMATAVIMAIPlotis: 58cmGylis: 40cmAukštis: 93cmSpalvų pasirinkimas:venge marija        bodega      &..
Komoda KOMFORT 3
50.00€
Korpusas - laminuota medžio drožlių plokštė. Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus.IŠMATAVIMAIPlotis: 69,4 cmGylis: 33 cmAukštis: 69 cm..
AKCIJA
Komoda KOMFORTAS 4
70.00€ 60.00€
Komodos patogus ir praktiškas baldas. Jos tinka bet kuriame kambaryje: svetainėje, vaikų kambaryje, prieškambaryje. Komoda Komfortas 4 - tradicinio dizaino, vidutinių išmatavimų. Pagaminta iš LMDP. IŠMATAVIMAIPlotis: 74 cmGylis: 33 cmAukštis: 71 cmsonoma/balta matinė        ..
Komoda RIVJERA 4Š
IŠMATAVIMAIPlotis: 72 cmGylis: 33 cmAukštis: 71 cmSpalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus.sonoma                        venge marija     ..
Komoda RIVJERA 5Š
Komodos karkasas - laminuota medžio drožlių plokštė. Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus.IŠMATAVIMAIPlotis: 97 cmGylis: 49 cmAukštis: 103 cmsonoma                        venge marija     ..
Komoda STEFANI 1D/2DS/3Š
Prabangią ir stilingą komodą įvertins klasikos mėgėjai. Funkcionali ir talpi komoda talpins ne tik daugybę daiktų, bet ir suteiks Jūsų svetainei patogumo ir prabangos.IŠMATAVIMAIPlotis: 153 cmGylis: 37 cmAukštis: 126 cm      bodega..
Komoda STEFANI 1d2š
Patrauklaus ir universalaus modelio komoda derės Jūsų svetainės ar miegamojo interjere. Puikiai tiks kaip komoda televizoriui.IŠMATAVIMAIPlotis: 108cmGylis: 37cmAukštis: 69cm      bodega         ..
Komoda STEFANI 2D/1DS/1Š
Erdvi, klasikinio stiliaus komoda tiks ir svetainėje ir valgomajame. Tai baldas, skirtas kiekvienam pagal poreikius - nuo knygų iki indų  ar žaislų kolekcijos laikymo. Universali ir praktiška komoda kiekvieniems namams.IŠMATAVIMAIPlotis: 94 cmGylis: 37 cmAukštis: 126 cm    bodega..
Komoda Stefani 3d/1š
Universalus sprendimas Jūsų kambariui! Komoda apjungia klasikinį dizainą ir modernias medžiagas. Modelis talpus ir patrauklus savo išvaizda. IŠMATAVMAIPlotis: 139cmGylis: 37cmAukštis: 88cm     bodega              ..
Komoda Stefani 4d/1š
Klasikinio stiliaus komoda yra skirta tiems, kurie nori apstatyti savo butą gražiais baldais. Šis modelis tinka daiktų ir drabužių laikymui, taip pat gali būti ir komoda televizoriui. IŠMATAVIMAIPlotis: 184cmGylis: 37cmAukštis: 88cmbodega               &n..
Komoda Stefani 4š
140.00€
Komodos Stefani 4š klasikinis modelis tiks ryškiam interjere ir pabrėš šeimininkų nepriekaištingą skonį.Pagaminta iš laminuotos medžio drožlių plokštės. IŠMATAVIMAIPlotis: 94cmGylis: 37cmAuštis: 90cm    bodega                     ..
Komoda televizoriui STEFANI 2D/2Š
Erdvi ir patogi komoda Stefani 2d/2š tiks pastatyti ne tik televizorių. Baldas  universalus, klasikinio stiliaus ir ypatingai funkcionalus. IŠMATAVIMAIPlotis: 153 cmGylis: 37 cmAukštis: 68,5 cm   bodega..
Komoda televizoriui TOKIJO 2Š
Komodos televizoriui kambaryje atlieka funkciją ne tik kaip baldo, skirto pastatyti televizorių, bet ir kaip stilingas interjero akcentas, kuris išsiskiria funkcionalumu ir praktiškumu. Komoda gaminama iš aukštos kokybės medžiagų. Pagrindas - medžio drožlių plokštė, kuri atitinka visus kokybės reika..
Komoda TOKIJO 1D
75.00€
Komoda Tokijo su durelėmis ir erdve - šiuolaikinis modelis Jūsų namams. Korpusas pagamintas iš LMDP. Funkcionalus ir patogus baldas bet kurioje gyvenamojo būsto erdvėje.IŠMATAVIMAIPlotis: 81 cmGylis: 42 cmAukštis: 99 cmšviesus ąžuolas/venge  marija             ..
Komoda TOKIJO 2D/1Š
Kompaktiška ir patogi komoda, pagaminta iš tvirtos ir ilgaamžės LMDP, idealiai tiks bet kurioje gyvenamoje patalpoje. Universalus ir stilingas baldas - Jūsų namams!IŠMATAVIMAIPlotis: 81 cmGylis: 42 cmAukštis: 92 cmšviesus ąžuolas/venge marija       venge marija     ..
Komoda TOKIJO 2D/4Š
Kada kambaryje mažai vietos didesnei spintai, tokia komoda idealiai pakeis tokią spintą. Ji erdvi, su stalčiais ir durelėmis. Ant tokios komodos galima statyti televizorių ar šeimos nuotraukas. IŠMATAVIMAIPlotis: 153 cmGylis: 42 cmAukštis: 78 cm       sonoma    &nb..
AKCIJA
Komoda TOKIJO 4Š
115.00€ 95.00€
Paprasta komodos konstrukcija su penkiais stalčiais erdvi ir stilinga. IŠMATAVIMAIPlotis: 74 cmGylis: 42 cmAukštis: 93 cm     venge marija                              sonoma        &nb..
Komoda TOKIJO 5Š
105.00€
IŠMATAVIMAIPlotis: 74 cmGylis: 42 cmAukštis: 93 cmSpalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus.venge marija                           sonoma                       ..
Komoda VILTIS 5Š
Komoda pagaminta iš laminuotos medžio drožlių plokštės. Konstrukcija tvirta ir patikima naudoti. Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus.IŠMATAVIMAIPlotis: 65 cmGylis: 49 cmAukštis: 99 cmuosis šviesus/uosis tamsus         venge marija/ąžuolas devon  &nb..
Rodoma nuo 1 iki 27 iš 27 (1 puslapių)