Miegamojo komplektai

Miegamojo komplektai suteikia galimybę apstatyti kambarį vienu stiliumi. Tai puikus ir racionalus sprendimas, nes įsigijus miegamojo komplektą, Jūs turėsite ne tik lovą, bet ir spintą, komodą, naktines spinteles prie lovos, tualetinį staliuką makiažui ir veidrodį. Pas mus Jūs galite susikomplektuoti miegamojo baldus pagal savo norus, pritaikytus Jūsų kambario interjerui. Miegamojo komplektas – idealus pasirinkimas norint sutaupyti laiko, ir įsigyti jaukumą Jūsų namams.

Yka – yra kur apsipirkti.

Miegamojo baldų komplektas Alba5
Miegamojo baldų komplektas "Alba" tiks tiems, kurie teikia pirmenybę komfortui. Komplektas patogus, kompaktiškas ir funkcionalus, idealus variantas mažoms erdvėms. Į komplektą įeina: - miegamojo lova su čiužiniu ( 167/200cm), sienelės aukštis 80cm (be patalynės dėžės);- dviejų durų spinta su st..
AKCIJA
Miegamojo baldų komplektas Rivjera5
Patogus, šiuolaikiškas, praktiškas ir erdvus -  toks yra miegamojo komplektas Rivjera5.  Komplekte yra viskas, ko reikia, norint apstatyti kambarį patogiai ir stilingai. Kaina nurodyta su čiužiniu.Į komplektą įeina:- miegamojo lova (su čiužiniu) (ilgis 205cm, plotis 168cm, sienelės aukštis..
Miegamojo komplektas Kelnas 1
Miegamojo erdvės apstatymas labai svarbus procesas, kuris reikalauja kruopštaus baldų parinkimo nuo spalvos iki apstatymo. Miegamojo komplektas Kelnas 1 - teisingas sprendimas kiekvienam. Komplektą sudaro visi reikalingi baldai miegamos erdvės apstatymui: - miegamojo lova Kelnas 1 (1600, mod.1)..
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)