Miegamojo lovos internetu

Rinktis lovą reikia labai atsakingai. Pirmiausiai, tai baldas, kuris tarnaus Jums daug metų, o antra – miegodami mes praleidžiame daugiausiai laiko. Nuo to, ar Jūsų miegas bus komfortiškas ir patogus naktį, tiesiogiai priklauso nuo miegamos lovos. O nuo kokybiško miego priklauso likusi paros dalis: jei Jūs naktį pailsėsite, dieną jausitės energingas, žvalus ir darbingas. Kas dieną būna energingas, tas naktį gerai miega. O gerai miega tas, kas turi tinkamą lovą!

Miegamojo lovų pasirinkimas

Kiekvienas žmogus lovą renkasi pagal skirtingus kriterijus: vieniems svarbi spalva, kitiems -  lovos modelis. Visi skirtingai matome savo miegamojo visumą. Kartais kambario apstatymą pradedame nuo lovos, o kartais  lova būna paskutinis akcentas miegamajame. Tokiu atveju būna lengviau išsirinkti tinkančią lovos spalvą ir modelį. Tačiau jeigu Jūsų  miegamojo kambarys dar tuščias, ir pirmiausiai norite įsigyti lovą, tada atsižvelkite i kambario sienų ir grindų spalvas. Apgalvokite, koks stilius Jums labiau patinka: klasikinis, skandinaviškas ar modernus? Prisiminkite, kokios spalvos Jums patinka, o kurios, galbūt, Jus erzina. Tik atsižvelgę į visus pasirinkimo aspektus, Jūs išsirinksite sau patį tinkamiausią lovos modelį su Jums reikalinga spalva. O tinkamai parinkta lova leis tinkamai pailsėti ir naują dieną pradėti žvaliai ir su šypsena!

Lova continental IMPERIALAS su patalynės dėže 140
ANTČIUŽINIS, ČIUŽINYS IR LED APŠVIETIMAS ĮEINA Į KOMPLEKTĄGalima rinktis iš gobeleno MONOLITH (dėl išsamesnės informacijos klauskite konsultanto)Nemokamas pristatymasGamintojas: LietuvaNereikalingas išankstinis apmokėjimasSu patalynės dėžeLova su čiužiniuLED apšvietimas su distanciniu pulteliu ir US..
Išpardavimas
Lova continental IMPERIALAS su patalynės dėže 160
ANTČIUŽINIS, ČIUŽINYS IR LED APŠVIETIMAS ĮEINA Į KOMPLEKTĄGalima rinktis iš gobeleno MONOLITH (dėl išsamesnės informacijos klauskite konsultanto)Su pasirinktu gobelenu lovos gamyba trunka 4-5 savaitesNemokamas pristatymasGamintojas: LietuvaNereikalingas išankstinis apmokėjimasSu patalynės dėžeLova ..
Išpardavimas
Lova continental IMPERIALAS su patalynės dėže 180
ANTČIUŽINIS, ČIUŽINYS IR LED APŠVIETIMAS ĮEINA Į KOMPLEKTĄGalima rinktis iš gobeleno MONOLITH (dėl išsamesnės informacijos klauskite konsultanto) Su pasirinktu gobelenu lovos gamyba trunka 4-5 savaitesNemokamas pristatymasGamintojas: LietuvaNereikalingas išankstinis apmokėjimasSu patalynės ..
Lova continental SELINA 120
TURIME SANDĖLYJE:Gobelenas: MONOLITH 92  (pilka)BE PATALYNĖS DĖŽĖSČIUŽINYS IR ANTČIUŽINIS ĮEINA Į KOMPLEKTĄNemokamas pristatymasGamintojas: LietuvaNereikalingas išankstinis apmokėjimas1 sluoksnis čiužinio: Bonell spyruoklės2 sluoksnis čiužinio:  Pocket (nepriklausomos) spyruoklės..
Lova continental SELINA 160
TURIME SANDĖLYJEGobelenas: MONOLITH 92  (pilka)BE PATALYNĖS DĖŽĖSČIUŽINYS IR ANTČIUŽINIS ĮEINA Į KOMPLEKTĄNemokamas pristatymasGamintojas: LietuvaNereikalingas išankstinis apmokėjimas1 sluoksnis čiužinio: Bonell spyruoklės2 sluoksnis čiužinio:  Pocket (nepriklausomos) spyruoklės3..
Lova continental SELINA 180
TURIME SANDĖLYJEGobelenas: MONOLITH 92  (pilka)BE PATALYNĖS DĖŽĖSČIUŽINYS IR ANTČIUŽINIS ĮEINA Į KOMPLEKTĄNemokamas pristatymasGamintojas: LietuvaNereikalingas išankstinis apmokėjimas1 sluoksnis čiužinio: Bonell spyruoklės2 sluoksnis čiužinio:  Pocket (nepriklausomos) spyruoklės3..
Lova continental TINA su stalčiais 140
ANTČIUŽINIS, ČIUŽINYS IR LED APŠVIETIMAS ĮEINA Į KOMPLEKTĄGalima rinktis iš gobeleno MONOLITH (dėl išsamesnės informacijos klauskite konsultanto)Pasirinktu gobelenu gamyba trunka 4-5 savaites.Nemokamas pristatymasGamintojas: LietuvaNereikalingas išankstinis apmokėjimasSu patalynės dėžeLova su čiužin..
Išpardavimas
Lova continental TINA su stalčiais 160
ANTČIUŽINIS, ČIUŽINYS IR LED APŠVIETIMAS ĮEINA Į KOMPLEKTĄGalima rinktis iš gobeleno MONOLITH (dėl išsamesnės informacijos klauskite konsultanto)Pasirinktu gobelenu gamyba trunka 4-5 savaites.Nemokamas pristatymasGamintojas: LietuvaNereikalingas išankstinis apmokėjimasSu stalčiaisLova su čiužiniuLE..
Išpardavimas
Lova continental TINA su stalčiais 180
1 200.00€ 1 030.00€
ANTČIUŽINIS, ČIUŽINYS IR LED APŠVIETIMAS ĮEINA Į KOMPLEKTĄGalima rinktis iš gobeleno MONOLITH (dėl išsamesnės informacijos klauskite konsultanto)Pasirinktu gobelenu gamyba trunka 4-5 savaites.Nemokamas pristatymasGamintojas: LietuvaNereikalingas išankstinis apmokėjimasSu stalčiaisLova su čiužiniuLED..
Išpardavimas
Lova continental TOMA 160
750.00€ 390.00€
ČIUŽINYS IR ANTČIUŽINIS ĮEINA Į KOMPLEKTĄNemokamas pristatymasGamintojas: LietuvaNereikalingas išankstinis apmokėjimasBe patalynės dėžėsLova su čiužiniuPocket (nepriklausomos) spyruoklėsAntialerginis čiužinio užvalkalasČiužinio kietumas: vidutinisGarantija: 3 metaiGamyba trunka 4-5 savaitesGOBELENAS..
Išpardavimas
Lova continental TOMA 180
800.00€ 370.00€
TURIME SANDĖLYJEKAINA GALIOJA TIK ESANČIOMS SANDĖLYJE LOVOMS MONOLITH 20 (ruda) ČIUŽINYS IR ANTČIUŽINIS ĮEINA Į KOMPLEKTĄ Nemokamas pristatymas Gamintojas: Lietuva Nereikalingas išankstinis apmokėjimas Be patalynės dėžės Lova su čiužiniu Pocket (nepriklausomos) spyruoklės ..
Išpardavimas
Lova IMPERIJA 120 be čiužinio
300.00€ 190.00€
IŠPARDAVIMAS – TURIME SANDĖLYJESPALVA: PB-WHITE (balta eko oda)Ortopedinis efektasMinkštas lovos karkasasYra patalynės dėžėKaina nurodyta be čiužinioRekomenduojamas čiužinio dydis 120x200 cmPakėlimo mechanizmas: dujinis (fiksuojasi viršuje pakėlus groteles)Lovos dugnas - brezentinis audinys IŠM..
Išpardavimas
Lova ODRI 180
240.00€ 160.00€
Gobelenas: ZARA 03C20-7Sandėlio išpardavimas: kaina galioja tik nurodytai spalvaiKaina nurodyta be čiužinio Rekomenduojamas čiužinio dydis 180x200 cmLovos pagrindas – tvirtos, padidinto lankstumo lamelijos, kurios dėl savo elastinių savybių tarnauja kaip amortizuojantis pagrindas, pritaikan..
Išpardavimas
Lova ODRI 180
240.00€ 160.00€
Gobelenas: ZARA 03C20-3Sandėlio išpardavimas: kaina galioja tik nurodytai spalvaiKaina nurodyta be čiužinio Rekomenduojamas čiužinio dydis: 180x200 cmLovos pagrindas – tvirtos, padidinto lankstumo lamelijos, kurios dėl savo elastinių savybių tarnauja kaip amortizuojantis pagrindas, pritaika..
Išpardavimas
Lova VENECIJA 120 be čiužinio
340.00€ 250.00€
IŠPARDAVIMAS – TURIME SANDĖLYJESPALVA: PB-BEIGE (kreminė eko oda)Lovos pagrindas: metalinis rėmas/grotelėsKaina nurodyta be čiužinio Rekomenduojamas čiužinio dydis 120x200 cmLova su patalynės dėže (patalynės dėžė atidaroma iš priekio)Ortopedinis efektas: grotelės užtikrina l..
Išpardavimas
Lova VENECIJA 120 be čiužinio
340.00€ 250.00€
IŠPARDAVIMAS – TURIME SANDĖLYJESPALVA: PB-WHITE (balta eko oda)Lovos pagrindas: metalinis rėmas/grotelėsKaina nurodyta be čiužinio Rekomenduojamas čiužinio dydis 120x200 cmLova su patalynės dėže (patalynės dėžė atidaroma iš priekio)Ortopedinis efektas: grotelės užtikrina lai..
Išpardavimas
Lova VENECIJA 140
350.00€ 270.00€
IŠPARDAVIMASGobelenas: BARCHATAS 18Lovos pagrindas: metalinis rėmas/grotelėsKaina nurodyta be čiužinio Lova su patalynės dėže (patalynės dėžė atidaroma iš priekio)Ortopedinis efektas: grotelės užtikrina laisvą oro cirkuliacijąLovos dugnas - brezentinis audinysIŠMATAVIMAIIlgis: 21..
Išpardavimas
Lova VENECIJA 160
370.00€ 290.00€
IŠPARDAVIMASGobelenas: BARCHATAS 16Lovos pagrindas: metalinis rėmas/grotelėsKaina nurodyta be čiužinio Lova su patalynės dėže (patalynės dėžė atidaroma iš priekio)Ortopedinis efektas: grotelės užtikrina laisvą oro cirkuliacijąLovos dugnas - brezentinis audinysIŠMATAVIMAIIlgis: 21..
Miegamojo lova 120 HOYVIK 2162-29
Spalva:  sonoma/baltaMedžio drožlių plokštėGamyba trunka 4-6 savaitesGamintojas: LenkijaPlotis: 175,1 cmAukštis: 89,6 cmIlgis: 206 cmSvoris: 61 kg Pakuočių skaičius: 3Kaina nurodyta be čiužinio. Rekomenduojamas čiužinio dydis: 120/200Spalvos internetinėje par..
Miegamojo lova 160 HOYVIK 2162-29
Spalva:  sonoma/baltaMedžio drožlių plokštėGamyba trunka 4-6 savaitesGamintojas: LenkijaPlotis: 263 cmAukštis: 95,5 cmIlgis: 206,2 cmSvoris: 89,9 kg Pakuočių skaičius: 5Kaina nurodyta be čiužinio.Rekomenduojamas dydis: 160/200Spalvos internetinėje parduotuvėje gal..
Miegamojo lova BOB 02-C264 (140x200) be čiužinio
Grotelės įeina į komplektąSpalva: pilka/baltaMedžio drožlių plokštėGamyba trunka 5-6 savaitesGamintojas: LenkijaKaina nurodyta be čiužinioMiegama dalis: 140x200Plotis: 203,6 cmAukštis: 86 cmGylis: 143,4 cmSvoris: 106 kg Pakuočių skaičius: 4Spalvos internetinėje..
Miegamojo lova BOB 02-Q36F (140x200) be čiužinio
Grotelės įeina į komplektąSpalva: sonoma/baltaMedžio drožlių plokštėGamyba trunka 4-6 savaitesGamintojas: LenkijaKaina nurodyta be čiužinioMiegama dalis: 140x200Plotis: 203,6 cmAukštis: 86 cmGylis: 143,4 cmSvoris: 106 kg Pakuočių skaičius: 4Spalvos internetinėj..
Išpardavimas
Miegamojo lova FLASH 180x200 be čiužinio
Spalva: ąžuolasMedžio drožlių plokštėGamyba trunka 4-6 savaites Gamintojas: LenkijaPlotis: 209 cmAukštis: 119,7 cmIlgis: 209,9 cmSvoris: 79,3 kg Pakuočių skaičius: 5Spalvos internetinėje parduotuvėje gali skirtis nuo realios spalvos dėl nustatymų jūsų kompiuteryje, te..
Miegamojo lova FLORENCIJA su patalynės dėže (be čiužinio)
Gamybos laikas 4-9 savaitės (priklausomai nuo pasirinkto gobeleno) Jeigu turime sandėlyje - pristatymas per 2-7 dienas Ortopedinis efektas (pagerėja esant lanksčioms bei tvirtoms grotelėms, kurios  užtikrina tolygų svorio ir kūno palaikymo pasiskirstymą) Minkštas galvūgalis Yra pata..
Miegamojo lova FLORENCIJA su patalynės dėže ir čiužiniu
Gamybos laikas 4-9 savaitės (priklausomai nuo pasirinkto gobeleno) Jeigu turime sandėlyje - pristatymas per 2-7 dienas Ortopedinis efektas (pagerėja esant lanksčioms bei tvirtoms grotelėms, kurios  užtikrina tolygų svorio ir kūno palaikymo pasiskirstymą) Minkštas galvūgalis Yra pata..
Išpardavimas
Miegamojo lova HARMONIJA 140 su patalynės dėže be čiužinio
Gamybos laikas 4-8 savaitės Jeigu turime sandėlyje - pristatymas per 2-7 dienas Ribotas gobeleno pasirinkimas (klausti telefonu arba elektroniniu paštu) Ortopedinis efektas  Minkštas lovos karkasas Yra patalynės dėžė  Pakėlimo mechanizmas: dujinis (fiksuojasi viršuje pakėlu..
Išpardavimas
Miegamojo lova HARMONIJA 140 su patalynės dėže ir čiužiniu
Gamybos laikas 4-8 savaitės  Jeigu turime sandėlyje - pristatymas per 2-7 dienas Ribotas gobeleno pasirinkimas (klausti telefonu arba elektroniniu paštu) Ortopedinis efektas  Minkštas lovos karkasas Yra patalynės dėžė  Pakėlimo mechanizmas: dujinis (fiksuojasi viršuje ..
Išpardavimas
Miegamojo lova HARMONIJA 160 su patalynės dėže su čiužiniu
Gamybos laikas 4-8 savaitės Jeigu turime sandėlyje - pristatymas per 2-7 dienas Ribotas gobeleno pasirinkimas (klausti telefonu arba elektroniniu paštu) Ortopedinis efektas  Minkštas lovos karkasas Yra patalynės dėžė  Pakėlimo mechanizmas: dujinis (fiksuojasi viršuje pakėl..
Išpardavimas
Miegamojo lova HARMONIJA 1600 su patalynės dėže be čiužinio
Gamybos laikas 4-8 savaitės Jeigu turime sandėlyje - pristatymas per 2-7 dienas Ribotas gobeleno pasirinkimas (klausti telefonu arba elektroniniu paštu) Ortopedinis efektas  Minkštas lovos karkasas Yra patalynės dėžė  Pakėlimo mechanizmas: dujinis (fiksuojasi viršuje pakėl..
Išpardavimas
Miegamojo lova HARMONIJA 180 su patalynės dėže be čiužinio
Gamybos laikas 4-8 savaitės Jeigu turime sandėlyje - pristatymas per 2-7 dienas Ribotas gobeleno pasirinkimas (klausti telefonu arba elektroniniu paštu) Ortopedinis efektas  Minkštas lovos karkasas Yra patalynės dėžė  Pakėlimo mechanizmas: dujinis (fiksuojasi viršuje pakėl..
Išpardavimas
Miegamojo lova HARMONIJA 180 su patalynės dėže ir čiužiniu
Gamybos laikas 4-8 savaitės Jeigu turime sandėlyje - pristatymas per 2-7 dienas Ribotas gobeleno pasirinkimas (klausti telefonu arba elektroniniu paštu) Ortopedinis efektas  Minkštas lovos karkasas Yra patalynės dėžė  Pakėlimo mechanizmas: dujinis (fiksuojasi viršuje pakėl..
Išpardavimas
Miegamojo lova IMPERIJA 1200 su patalynės dėže (be čiužinio)
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų siūlomų gobelenųGamybos laikas 4-9 savaitės Jeigu turime sandėlyje - pristatymas per 2-7 dienas Ortopedinis efektas Minkštas lovos karkasas Yra patalynės dėžė Kaina nurodyta be čiužinio Rekomenduojamas..
Išpardavimas
Miegamojo lova IMPERIJA 1200 su patalynės dėže ir čiužiniu
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų siūlomų gobelenų Gamybos laikas 4-9 savaitės Jeigu turime sandėlyje - pristatymas per 2-7 dienas Ortopedinis efektas (pagerėja esant lanksčioms bei tvirtoms grotelėms, kurios  užtikrina tolygų svorio i..
Išpardavimas
Miegamojo lova IMPERIJA 1400 su patalynės dėže (be čiužinio)
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų siūlomų gobelenų Gamybos laikas 4-9 savaitės Jeigu turime sandėlyje - pristatymas per 2-7 dienas Ortopedinis efektas (pagerėja esant lanksčioms bei tvirtoms grotelėms, kurios  užtikrina tolygų svorio i..
Išpardavimas
Miegamojo lova IMPERIJA 1400 su patalynės dėže ir čiužiniu
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų siūlomų gobelenų Gamybos laikas 4-9 savaitės Jeigu turime sandėlyje - pristatymas per 2-7 dienas Ortopedinis efektas (pagerėja esant lanksčioms bei tvirtoms grotelėms, kurios  užtikrina tolygų svorio i..
Išpardavimas
Miegamojo lova IMPERIJA 1600 su patalynės dėže (be čiužinio)
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų siūlomų gobelenų Gamybos laikas 4-9 savaitės Jeigu turime sandėlyje - pristatymas per 2-7 dienas Ortopedinis efektas (pagerėja esant lanksčioms bei tvirtoms grotelėms, kurios  užtikrina tolygų svorio i..
Išpardavimas
Miegamojo lova IMPERIJA 1600 su patalynės dėže ir čiužiniu
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų siūlomų gobelenų Gamybos laikas 4-9 savaitės Jeigu turime sandėlyje - pristatymas per 2-7 dienas Ortopedinis efektas (pagerėja esant lanksčioms bei tvirtoms grotelėms, kurios  užtikrina tolygų svorio i..
Išpardavimas
Miegamojo lova IMPERIJA 1800 su patalynės dėže (be čiužinio)
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų siūlomų gobelenųGamybos laikas 4-9 savaitės (priklausomai nuo pasirinkto gobeleno) Jeigu turime sandėlyje - pristatymas per 2-7 dienasOrtopedinis efektas Lovos pagrindas: metalinis rėmas/grotelės Yra patalynės ..
Išpardavimas
Miegamojo lova IMPERIJA 1800 su patalynės dėže ir čiužiniu
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų siūlomų gobelenų Gamybos laikas 4-9 savaitės Jeigu turime sandėlyje - pristatymas per 2-7 dienas Ortopedinis efektas (pagerėja esant lanksčioms bei tvirtoms grotelėms, kurios  užtikrina tolygų svorio i..
Išpardavimas
Miegamojo lova MARIDA (120x200 ) 1123
Lova parduodama be čiužinioSpalva: baltaMedžio drožlių plokštėGamyba trunka 4-7 savaitesGamintojas: LenkijaPlotis: 133 cmAukštis: 95,2 cmIlgis: 210,7 cmSvoris: 57,5 kgPakuočių skaičius: 4Miegamos dalies dydis: 120x200 cmSpalvos internetinėje parduotuvėje gali skirtis nuo realios spalvos dėl nu..
Išpardavimas
1 200.00€ 1 030.00€
Išpardavimas
750.00€ 390.00€
Išpardavimas
800.00€ 370.00€
Išpardavimas
300.00€ 190.00€
Išpardavimas
240.00€ 160.00€
Išpardavimas
240.00€ 160.00€
Išpardavimas
340.00€ 250.00€
Išpardavimas
340.00€ 250.00€
Išpardavimas
350.00€ 270.00€
Išpardavimas
370.00€ 290.00€
Rodoma nuo 1 iki 40 iš 90 (3 puslapių)