Miegamojo spintelės

Miegamojo spintelės internetu

Naktinė miegamojo spintelė yra mažas, bet labai funkcionalus miegamojo kambario elementas. Ant jos galima pastatyti naktinę lempą, pasidėti knygą, žurnalą ar stiklinę vandens. Tokios spintelės turi vieną ar kelis stalčius.

Miegamojo spintelių pasirinkimas

Pas mus Jūs galite išsirinkti klasikinio ar modernaus stiliaus naktines spinteles, įvairių spalvų ir formų. Naktinė miegamojo spintelė – miela ir jauki interjero detalė, kuri turi savo žavesio ir yra būtina kiekviename miegamajame.

Miegamojo spintelė KELNAS 1S
·         Pagrindas: medžio drožlių plokštė·         Keli spalvų pasirinkimai·         Su vienu stalčiumi        IŠMATAVIMAIPlotis: 58 cmGylis..
Išpardavimas
Miegamojo spintelė KRETA mod. 2
·         Pagrindas: medžio drožlių plokštė/eko oda·         Grūdintas stiklas        IŠMATAVIMAIPlotis: 52 cmGylis: 41 cmAukštis: 51 cm   ..
Miegamojo spintelė LUNA mod.1
·         Pagrindas: laminuota medžio drožlių plokštė/eko oda        IŠMATAVIMAIPlotis: 56 cmGylis: 44 cmAukštis: 49 cm     * kaina galioja užsakant internetinėje parduotu..
Miegamojo spintelė RIVJERA 1S
·         Pagrindas: laminuota medžio drožlių plokštė·         Keli spalvų pasirinkimai·         Su dviem stalčiais        IŠMATAVIMAIPlotis: ..
Miegamojo spintelė STEFANI 1S
·         Pagrindas: laminuota medžio drožlių plokštė ·         Su vienu stalčiumi         IŠMATAVIMAI Plotis: 45 cm Gylis: 37 cm Aukštis: 45 cm  bodega&nbs..
Miegamojo spintelė TOKIJO 1S
·         Pagrindas: laminuota medžio drožlių plokštė·         Keli spalvų pasirinkimai·         Su vienu stalčiumi        IŠMATAVIMAIPlotis: ..
Miegamojo spintelė VILTIS 2S
·         Pagrindas: laminuota medžio drožlių plokštė·         Keli spalvų pasirinkimai·         Su dviem stalčiais        IŠMATAVIMAIPlotis: ..
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)