Gamintojas: Europa
Prekės kodas: ARIA II
Prieinamumas: Gamintojo sandėlyje

750.00€

Kiekis

Turite klausimų apie šią prekę?

Gamyba trunka 8-12 savaičių

Gamintojas: Lenkija

Su patalynės dėže

Su miegama dalim

Minkštos dalies pagrindas: zigzaginės spyruoklės Falista, poliuretano putos T35 ir HR

IŠMATAVIMAI

Gamintojas informuoja: nurodyti išmatavimai gali skirtis +/- 5%

Išmatavimai: 250/180 cm

Gylis: 93 cm

Bendras aukštis: 89 cm

Kojelių aukštis: 13 cm

Sėdimos dalies aukštis: 48 cm

Sėdimos dalies gylis: 55 cm

Porankių plotis: 20 cm

Miegama dalis: 208/135 cm

 

GOBELENO PASIRINKIMĄ ĮRAŠYKITE Į UŽSAKYMO KOMENTARUS (žiūrėti foto)

MONOLIT - yra švelnus ir tvirtas pliušinis audinys. Jis padengtas specialiu apsauginiu sluoksniu trukdančiu absorbuoti skysčius į audinį, todėl išsipylus skysčiams, juos galėsite nuvalyti švelnia šluoste. Ši medžiaga pasižymi itin dideliu atsparumu dilimui, nesipūkuoja. Tai šešėlinis audinys, kuris yra linkęs keisti atspalvį atsižvelgiant į apšvietimą. Audinio paviršių galima valyti švelniomis priemonėmis, skirtomis apmušalams. Jis neturėtų būti šlapiai plaunamas ar balinamas.

Sudėtis: 100% PES

Martindeilo ciklai: 100 000

Atsparumas pūkavimuisi: 4-5

Spalvos atsparumas blukimui: 4-5

TERRA - tai malonus liesti, šešėlinis audinys, priklausantis velveto grupei.. Gyvūnams draugiška technologija leidžia lengviau pašalinti plaukus ir neleidžia jiems prilipti prie audinio vidinės pusės.

Sudėtis: 100% PES

Martindeilo ciklai: 100 000

Atsparumas pūkavimuisi: 4-5

Spalvos atsparumas blukimui: 4-5

GEMMA - unikalus audinys, malonus liesti su subtiliu raštu, tikrai suteiks charakterį jūsų kambario baldams. Medžiaga padengta specialiu apsauginiu sluoksniu, kuris sukuria hidrofobinę dangą, apsaugančią nuo greito skysčių prasiskverbimo.

Audinio tipas: pintas

Sudėtis: 88% poliesteris, 9% viskozė, 3% nailonas

Martindeilo ciklai: 80 000

Atsparumas pūkavimuisi: 4-5

Spalvos atsparumas blukimui: 4-5

 

Audinio tvirtumas dar kitaip vadinamas, atsparumas dėvėjimuisi, yra nustatomas pasaulyje pripažintu audinio trinties Martindeilo testu. Šio testo metu audinio pavyzdys prispaudžiamas metaliniais diskais ir nustatytu greičiu trinant audinį sukamaisiais judesiais iki tol, kol nutrūksta bent du audinio siūlai. Testo rezultatai pateikiami ciklais. Kuo daugiau ciklų, tuo labiau atsparus audinys. Audinys gali būti naudojamas baldams, jei šio testo rezultatas yra daugiau nei 5000 trynimo ciklų.

! Audinio atsparumas pūkavimuisi yra įvertinamas atliekant specialų „Piling“ testą. Testo metu nustatomas audinio paviršiaus atsparumas pūkų susidarymui trinties metu. Rezultatai lyginant su pradiniu audinio pavyzdžiu vizualiai įvertinant balais nuo 1 iki 5, kada 1 reiškia, kad audinys linkęs pūkuotis, o 5 – audinys nesipūkuoja.

Audinio atsparumas blukimui  - testo metu audinio pavyzdys tam tikrą laiką yra veikiamas lempomis, imituojančiomis ultravioletinius saulės spindulius. Gauti rezultatai yra įvertinami balais nuo 1 iki 8, kada 1 – tai mažiausiai atsparus šviesai audinys, 8 – neblunkantis audinys.

 ! Banginės spyruoklės yra paprastos konstrukcijos, kurios dažnai vadinama sėdynės atraminiu sluoksniu. Dažniausiai tokio tipo spyruoklės gaminamos iš 3-5 milimetrų skersmens vielos – jos yra ilgos ir savo forma primena sinusoidus, bei pasižymi padidintu atsparumu raukšlėms, todėl sėdima dalis būna stabili.

! Svarbiausia putų savybė, į kurią turime atkreipti dėmesį, yra tankis. Būtent tankis lemia konkretaus putplasčio tinkamumą ir panaudojimą. Tankį galima rasti jo simbolyje, pvz., T35 putplastis reiškia poliuretano apmušalų putas, kurių tankis 35 kg/m3. Tai yra, jei paimsime kubą (kubą), kurio briaunos bus 1m x 1m x 1m, tai šis kubas svers 35 kg. Panašiai T30 putplastis, kubas svers 30 kg ir T25 putplastis, tas pats kubas svers 25 kg.

Putų tankis turi įtakos jo ilgaamžiškumui.

! HR putos yra viena iš poliuretano putų rūšių, pasižyminti daug didesniu elastingumu ir atsparumu deformacijai. HR putos turi netaisyklingą, porėtą struktūrą su milijonais mažų burbuliukų. Ši konstrukcija užtikrina optimalų medžiagos prigludimą prie vartotojo kūno. 


Spalvos internetinėje parduotuvėje gali skirtis nuo realios spalvos dėl nustatymų jūsų kompiuteryje, telefone, planšetėje.

Nuotraukos internetinėje parduotuvėje yra demonstracinio pobūdžio ir gali šiek tiek nesutapti su realia baldų išvaizda.

Gobelenų pavyzdžius ir baldų ekspoziciją rasite mūsų fizinėje parduotuvėje Alytuje, Ulonų g. 31A

Teikiama baldų surinkimo paslauga: vieno baldo surinkimas kainuoja 50 eurų (su PVM)

Teikiama užnešimo paslauga: 1 aukštas – 10,0 Eur

Baldų pakėlimas liftu – 20,0 Eur

Jeigu reikalinga papildoma paslauga, įrašykite ją į užsakymo komentarus kartu su pasirinktu gobeleno kodu

Prekės iš sandėlio pristatomos per 2-7 dienas

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!