Minkšti kampai

Minkšti kampai internetu

Minkšti kampai tampa vis populiaresni šiuolaikiniame pasaulyje. Ši baldų kategorija – madinga, stilinga, ir svarbiausia – patogi. Jie puikiai tiks tiek svetainėje, tiek vaikų kambaryje, tiek miegamajame. Jūs nedelsiant pastebėsite, kaip pasikeis atmosfera Jūsų namuose. Minkšti kampai kambario erdvei suteiks patogumo ir funkcionalumo bei taupys naudingą kambario plotą. Mūsų parduotuvėje Jūs galite rinktis minkštus kampus pagal savo poreikius: pagal dydį, kampo pusę, gobeleną arba eko odą. Kai kuriuos minkštus kampus galima rinktis iš natūralios odos.

Minkštų kampų savybės

Minkšti kampai universalūs tuo, kad jie skirti ne tik laisvalaikio praleidimui. Jų pagrindinis privalumas – transformacija į miegamą lovą! Tai idealus sprendimas mažesnėse erdvėse, sodo namelyje ar užmiesčio viloje. Taip pat beveik visi minkšti kampai turi patalynės dėžes, kur galima laikyti tai, kas mažai naudojama buityje, bet nesinori išmesti, ar trūksta vietos spintoje. Mes pasirengę Jums pasiūlyti minkštą kampą už prieinamą kainą pagal Jūsų pageidavimus. Mes įsiklausome į Jūsų norus ir pasiūlome geriausią variantą! Kokybė už prieinamą kainą!

Išpardavimas
Kampas CHIARA
1 200.00€ 970.00€
Minkštos dalies pagrindas – porolonas/zigzaginės spyruoklėsKarkasas - iš pušies medienos, faneros ir medienos drožlių plokščių derinioBe miegamos daliesBe patalynės dėžėsIŠMATAVIMAIPlotis: 320 cmGylis: 180 cmBendras aukštis: 86 cmPaskutiniai vienetai sandėlyje!Kampo pusė: kairinis ..
Išpardavimas
Kampas INGA
1 200.00€ 950.00€
Gobelenas: MONOLITH, LINCOLNGALIMA RINKTIS NORIMĄ SPALVĄ Gamyba trunka apie 4-5 savaites (klausti telefonu).KAIRINIS ARBA DEŠININIS Nemokamas pristatymasGamintojas: LietuvaNereikalingas išankstinis apmokėjimasMinkštos dalies pagrindas: zigzaginės spyruoklės + porolonasGarantija: 3 metaiBe patal..
Kampas LEONARDO
990.00€
Gobeleno spalvos rinktis negalima. Tik ką siūlo gamintojas.Gamybos laikas: 5-9 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)Transformacijos mechanizmas – euro knygaYra dvi patalynės dėžėsMinkštos dalies pagrindas – nepriklausomas spyruoklių blokas IŠMATAVI..
Išpardavimas
Kampas MARIO
1 050.00€ 780.00€
Minkštos dalies pagrindas – porolonas/zigzaginės spyruoklėsKarkasas - iš pušies medienos, faneros ir medienos drožlių plokščių derinioSu miegama dalimiBe patalynės dėžėsIŠMATAVIMAIPlotis: 270 cmGylis: 178 cmBendras aukštis: 103 cmMiegamos dalies ilgis: 200 cmMiegamos dalies plotis: 140 cmGobe..
Išpardavimas
Kampas MARKAS
1 400.00€ 1 100.00€
Gobelenai: MONOLITH, LINCOLNGALIMA RINKTIS NORIMĄ SPALVĄGamyba trunka apie 2-3 savaites (klausti telefonu)KAIRINIS ARBA DEŠININISNemokamas pristatymasGamintojas: LietuvaNereikalingas išankstinis apmokėjimasMinkštos dalies pagrindas: zigzaginės spyruoklės + porolonasGarantija: 3 metaiBe pataly..
Kampas RELOTTI NEW 3400
Gobeleno spalvos rinktis negalima. Tik ką siūlo gamintojas.Gamybos laikas: 5-9 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)Transformacijos mechanizmas – euro knygaYra dvi patalynės dėžėsMinkštos dalies pagrindas – nepriklausomas spyruoklių blokas IŠMATAVI..
Išpardavimas
Kampas ZANTE
970.00€ 750.00€
PASKUTINIAI VIENETAI SANDĖLYJE!Minkštos dalies pagrindas – porolonas/zigzaginės spyruoklėsKarkasas - iš pušies medienos, faneros ir medienos drožlių plokščių derinioSu miegama dalimiSu patalynės dėžeIŠMATAVIMAIPlotis: 234 cmGylis: 146 cmBendras aukštis: 86 cmSėdimos dalies aukštis: 43 cmMiega..
Minkštas kampas ARMANI SILVER mod.1
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus:  galima rinktis iš visų siūlomų gobelenųGamybos laikas 4-9 savaitės (priklausomai nuo pasirinkto gobeleno)Jeigu turime sandėlyje - pristatymas per 2-7 dienas.Minkštas kampas Armani Silver sukurs komfortą ir prabangą Jūsų namuose. Kampo ..
Minkštas kampas BONA
1 300.00€
Minkštos dalies pagrindas – porolonas/zigzaginės spyruoklėsKarkasas - iš pušies medienos, faneros ir medienos drožlių plokščių derinioSu miegama dalimiYra patalynės dėžėNemokamas pristatymasGamybos laikas 2-3 mėnesiaiIŠMATAVIMAIPlotis: 350 cmGylis: 203 cmBendras aukštis: 78/95 cmSėdimos dal..
Minkštas kampas BREDA
Minkštos dalies pagrindas – porolonas/zigzaginės spyruoklėsKarkasas - iš pušies medienos, faneros ir medienos drožlių plokščių derinioTransformacijos mechanizmas lengvas naudotiYra patalynės dėžėGalvūgaliai lankstosiKampo pusė: kairinis arba dešininisGamybos laikas 2-3 mėnesiai IŠMATAVIMAIPlotis: ..
Išpardavimas
Minkštas kampas BRONTE
890.00€ 860.00€
Minkštos dalies pagrindas – porolonas/zigzaginės spyruoklės Karkasas - iš pušies medienos, faneros ir medienos drožlių plokščių derinio Transformacijos mechanizmas lengvas naudoti Yra patalynės dėžė Kampo pusė: kairinis arba dešininis Pagalvių užvalkalai nusiima ir galima sk..
Minkštas kampas BURGAS
Minkštos dalies pagrindas – porolonas/zigzaginės spyruoklės Karkasas - iš pušies medienos, faneros ir medienos drožlių plokščių derinio Transformacijos mechanizmas lengvas naudoti Yra patalynės dėžė Kampo pusės rinktis nereikia: kampas yra universalus. Pagalvių užvalkalai nu..
Minkštas kampas CANCUN
Minkštos dalies pagrindas – porolonas/zigzaginės spyruoklės Karkasas - iš pušies medienos, faneros ir medienos drožlių plokščių derinio Kampo galvūgalius galima lankstyti Nėra patalynės dėžės Be miegamos dalies Gamybos laikas 2-3 mėnesiai IŠMATAVIMAI Plotis: 341 cm G..
Išpardavimas
Minkštas kampas CARAM
970.00€ 800.00€
Sandėlyje turime: MONOLITH 77 (mėlynas veliūras) PRIMO 8814 (violetinis veliūras) Minkštos dalies pagrindas – porolonas/zigzaginės spyruoklės Karkasas - iš pušies medienos, faneros ir medienos drožlių plokščių derinio Su miegama dalimi Yra patalynės dėžė Nemokamas pristat..
Minkštas kampas COZY 3
Minkštos dalies pagrindas – porolonas/ zigzaginės spyruoklės Karkasas - iš pušies medienos Be patalynės dėžės Be miegamos dalies Gamybos laikas 2-3 mėnesiai IŠMATAVIMAI Plotis: 300 cm Gylis: 96 cm Bendras aukštis: 80 cm Sėdimos dalies aukštis: 44 cm Galimi gobe..
Minkštas kampas ERYK
1 100.00€
Minkštos dalies pagrindas – porolonas/ zigzaginės spyruoklės Karkasas - iš pušies medienos Su patalynės dėže Su miegama dalim Galvūgaliai lankstosi Gamybos laikas 2-3 mėnesiai IŠMATAVIMAI Plotis: 262 cm Gylis: 218 cm Bendras aukštis: 82 cm Sėdimos dalies aukštis:..
Minkštas kampas ESOTTO
Minkštos dalies pagrindas – porolonas/zigzaginės spyruoklės Karkasas - iš pušies medienos, faneros ir medienos drožlių plokščių derinio Su miegama dalimi Yra patalynės dėžė Pagalvėlės lankstosi Gamybos laikas 2-3 mėnesiai IŠMATAVIMAI Plotis: 262 cm Gylis: 166 cm Ben..
Išpardavimas
Minkštas kampas EVERESTAS
980.00€ 890.00€
Minkštos dalies pagrindas – porolonas/zigzaginės spyruoklės Karkasas - iš pušies medienos, faneros ir medienos drožlių plokščių derinio Su miegama dalimi Yra patalynės dėžė Pagalvėlės lankstosi Gamybos laikas 2-3 mėnesiai IŠMATAVIMAI Plotis: 255 cm Gylis: 193 cm Be..
Minkštas kampas FICO
1 300.00€
Minkštos dalies pagrindas – porolonas/zigzaginės spyruoklės Karkasas - iš pušies medienos, faneros ir medienos drožlių plokščių derinio Su miegama dalimi Yra patalynės dėžė Pagalvėlės lankstosi Gamybos laikas 2-3 mėnesiai IŠMATAVIMAI Plotis: 261 cm Gylis: 220/100 cm ..
Minkštas kampas GRANDAS
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus:  galima rinktis iš visų siūlomų gobelenųGamybos laikas 4-9 savaitės (priklausomai nuo pasirinkto gobeleno)Jeigu turime sandėlyje - pristatymas per 2-7 dienas.Transformacijos mechanizmas - "EURO KNYGA"Yra dvi patalynės dėžės Kampas yra un..
Išpardavimas
Minkštas kampas INTERNO
970.00€ 850.00€
Minkštos dalies pagrindas – porolonas/zigzaginės spyruoklės Karkasas - iš pušies medienos, faneros ir medienos drožlių plokščių derinio Su patalynės dėže ir miegama dalimi Pagalvėlės su užtrauktukais Kairinis arba dešininis Gamybos laikas 2-3 mėnesiai IŠMATAVIMAI Ploti..
Išpardavimas
Minkštas kampas JANSON
820.00€ 770.00€
Minkštos dalies pagrindas – porolonas/zigzaginės spyruoklės Karkasas - iš pušies medienos, faneros ir medienos drožlių plokščių derinio Su patalynės dėže ir miegama dalimi Kampas universalus Gamybos laikas 2-3 mėnesiai IŠMATAVIMAI Plotis: 263 cm Gylis: 172 cm Bendras..
Minkštas kampas LORENCO mod.1 DEŠINĖ
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus:  galima rinktis iš visų siūlomų gobelenųGamybos laikas 4-9 savaitės (priklausomai nuo pasirinkto gobeleno)Jeigu turime sandėlyje - pristatymas per 2-7 dienas.Kampo pusė : DEŠINĖ Transformacijos mechanizmas - "EURO KNYGA"Yra dvi pata..
Minkštas kampas LORENCO mod.1 KAIRĖ
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus:  galima rinktis iš visų siūlomų gobelenųGamybos laikas 4-9 savaitės (priklausomai nuo pasirinkto gobeleno)Jeigu turime sandėlyje - pristatymas per 2-7 dienas.Kampo pusė : KAIRĖTransformacijos mechanizmas - "EURO KNYGA"Yra dvi patalynės d..
Minkštas kampas LUIDŽI
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus:  galima rinktis iš visų siūlomų gobelenųGamybos laikas 4-9 savaitės (priklausomai nuo pasirinkto gobeleno)Jeigu turime sandėlyje - pristatymas per 2-7 dienas.Transformacijos mechanizmas - EURO KNYGAYra patalynės dėžėMinkštos dalies pagri..
Išpardavimas
Minkštas kampas MALIBU
790.00€ 740.00€
Minkštos dalies pagrindas – porolonas/zigzaginės ir Pocket spyruoklės Karkasas - iš pušies medienos, faneros ir medienos drožlių plokščių derinio Su patalynės dėže ir miegama dalimi Kampas yra universalus Gamyba trunka 2-3 mėnesius IŠMATAVIMAI Plotis: 254 cm Gylis: 160 ..
Minkštas kampas MANCHETENAS
Gobeleno pasirinkimas ribotas (klausti telefonu arba elektroniniu paštu): galima rinktis pagal nuotraukas baldo aprašyme. Gamybos laikas 4-9 savaitės (priklausomai nuo pasirinkto gobeleno) Jeigu turime sandėlyje - pristatymas per 2-7 dienas. Viena patalynės dėžė Transformacijos mechani..
Išpardavimas
Minkštas kampas MEGGY
880.00€ 790.00€
Minkštos dalies pagrindas – porolonas/ zigzaginės spyruoklės Karkasas - iš pušies medienos Su patalynės dėže Su miegama dalim Kampas yra universalus Gamyba trunka 2-3 mėnesius IŠMATAVIMAI Plotis: 262 cm Gylis: 165 cm Bendras aukštis: 93 cm Sėdimos dalies aukštis..
Minkštas kampas MEGGY U
Minkštos dalies pagrindas – porolonas/ zigzaginės spyruoklės Karkasas - iš pušies medienos Su patalynės dėže Su miegama dalimi Gamybos laikas 2-3 mėnesius IŠMATAVIMAI Plotis: 345 cm Gylis: 198 cm Bendras aukštis: 93 cm Sėdimos dalies aukštis: 43 cm Miegamos dal..
Minkštas kampas NEAPOLIS
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus:  galima rinktis iš visų siūlomų gobelenų Gamybos laikas 4-9 savaitės (priklausomai nuo pasirinkto gobeleno) Jeigu turime sandėlyje - pristatymas per 2-7 dienas. Turi dvi dideles ir erdves patalynės dėžes Kampo pusę galima kei..
Minkštas kampas NIKOLETTI
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus:  galima rinktis iš visų siūlomų gobelenųGamybos laikas 4-9 savaitės (priklausomai nuo pasirinkto gobeleno) Jeigu turime sandėlyje - pristatymas per 2-7 dienas.Transformacijos mechanizmas – euro knygaYra dvi patalynės dėžėsMinkštos..
Minkštas kampas NIKOLETTI 2700
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus:  galima rinktis iš visų siūlomų gobelenųGamybos laikas 4-9 savaitės (priklausomai nuo pasirinkto gobeleno) Jeigu turime sandėlyje - pristatymas per 2-7 dienas. Transformacijos mechanizmas - "EURO KNYGA" Yra dvi erdvios patal..
Išpardavimas
Minkštas kampas NIKOLETTI KLASIKA
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus:  galima rinktis iš visų siūlomų gobelenųGamybos laikas 4-9 savaitės (priklausomai nuo pasirinkto gobeleno) Jeigu turime sandėlyje - pristatymas per 2-7 dienas. ·       Minkštos dalies pagrindas - ..
Minkštas kampas NIKOLETTI su staliuku
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus:  galima rinktis iš visų siūlomų gobelenųGamybos laikas 4-9 savaitės (priklausomai nuo pasirinkto gobeleno)Jeigu turime sandėlyje - pristatymas per 2-7 dienas.Pristatomas staliukas įeina į komplektą Transformacijos mechanizmas - EURO..
Minkštas kampas NIUJORKAS
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus:  galima rinktis iš visų siūlomų gobelenųGamybos laikas 4-9 savaitės (priklausomai nuo pasirinkto gobeleno) Jeigu turime sandėlyje - pristatymas per 2-7 dienas.Minkštos dalies pagrindas - nepriklausomas spyruoklių blokas·  &n..
Minkštas kampas PALERMO
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus:  galima rinktis iš visų siūlomų gobelenų Gamybos laikas 4-9 savaitės (priklausomai nuo pasirinkto gobeleno) Jeigu turime sandėlyje - pristatymas per 2-7 dienas. Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima ri..
Minkštas kampas PALERMO NEW
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus:  galima rinktis iš visų siūlomų gobelenųGamybos laikas 4-9 savaitės (priklausomai nuo pasirinkto gobeleno)Jeigu turime sandėlyje - pristatymas per 2-7 dienas.Transformacijos mechanizmas - EURO KNYGAYra patalynės dėžėMinkštos dalies pagri..
Išpardavimas
Minkštas kampas PRESTIŽAS
890.00€ 800.00€
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus:  galima rinktis iš visų siūlomų gobelenų Gamybos laikas 4-9 savaitės (priklausomai nuo pasirinkto gobeleno) Jeigu turime sandėlyje - pristatymas per 2-7 dienas. Reguliuojamos galvos atramos Papildomos pagalvėlės Transforma..
Minkštas kampas PRESTIŽAS mod. 1
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus:  galima rinktis iš visų siūlomų gobelenųGamybos laikas 4-9 savaitės (priklausomai nuo pasirinkto gobeleno)Jeigu turime sandėlyje - pristatymas per 2-7 dienas.Reguliuojama galvos atramaTransformacijos mechanizmas - EURO KNYGAYra erdvi pat..
Minkštas kampas RIČIS
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus:  galima rinktis iš visų siūlomų gobelenųGamybos laikas 4-9 savaitės (priklausomai nuo pasirinkto gobeleno)Jeigu turime sandėlyje - pristatymas per 2-7 dienas.Transformacijos mechanizmas - DELFINASYra patalynės dėžė Minkštos dalies p..
Išpardavimas
1 200.00€ 970.00€
Išpardavimas
1 200.00€ 950.00€
990.00€
Išpardavimas
1 050.00€ 780.00€
Išpardavimas
1 400.00€ 1 100.00€
Išpardavimas
970.00€ 750.00€
Išpardavimas
890.00€ 860.00€
Išpardavimas
970.00€ 800.00€
Išpardavimas
980.00€ 890.00€
Išpardavimas
970.00€ 850.00€
Išpardavimas
820.00€ 770.00€
Išpardavimas
790.00€ 740.00€
Išpardavimas
880.00€ 790.00€
Rodoma nuo 1 iki 40 iš 55 (2 puslapių)