Minkšti kampai

Minkšti kampai internetu

Minkšti kampai tampa vis populiaresni šiuolaikiniame pasaulyje. Ši baldų kategorija – madinga, stilinga, ir svarbiausia – patogi. Jie puikiai tiks tiek svetainėje, tiek vaikų kambaryje, tiek miegamajame. Jūs nedelsiant pastebėsite, kaip pasikeis atmosfera Jūsų namuose. Minkšti kampai kambario erdvei suteiks patogumo ir funkcionalumo bei taupys naudingą kambario plotą. Mūsų parduotuvėje Jūs galite rinktis minkštus kampus pagal savo poreikius: pagal dydį, kampo pusę, gobeleną arba eko odą. Kai kuriuos minkštus kampus galima rinktis iš natūralios odos.

Minkštų kampų savybės

Minkšti kampai universalūs tuo, kad jie skirti ne tik laisvalaikio praleidimui. Jų pagrindinis privalumas – transformacija į miegamą lovą! Tai idealus sprendimas mažesnėse erdvėse, sodo namelyje ar užmiesčio viloje. Taip pat beveik visi minkšti kampai turi patalynės dėžes, kur galima laikyti tai, kas mažai naudojama buityje, bet nesinori išmesti, ar trūksta vietos spintoje. Mes pasirengę Jums pasiūlyti minkštą kampą už prieinamą kainą pagal Jūsų pageidavimus. Mes įsiklausome į Jūsų norus ir pasiūlome geriausią variantą! Kokybė už prieinamą kainą!

Išpardavimas
Kampas INGA
1 200.00€ 950.00€
Gobelenas: MONOLITH, LINCOLNGALIMA RINKTIS NORIMĄ SPALVĄ Gamyba trunka apie 2-3 savaites (klausti telefonu).KAIRINIS ARBA DEŠININIS Nemokamas pristatymasGamintojas: LietuvaNereikalingas išankstinis apmokėjimasMinkštos dalies pagrindas: zigzaginės spyruoklės + porolonasGarantija: 3 metaiBe patal..
Išpardavimas
Kampas MARKAS
1 400.00€ 1 100.00€
Gobelenai: MONOLITH, LINCOLNGALIMA RINKTIS NORIMĄ SPALVĄGamyba trunka apie 2-3 savaites (klausti telefonu)KAIRINIS ARBA DEŠININISNemokamas pristatymasGamintojas: LietuvaNereikalingas išankstinis apmokėjimasMinkštos dalies pagrindas: zigzaginės spyruoklės + porolonasGarantija: 3 metaiBe pataly..
Minkštas kampas ARMANI SILVER mod.1
Gamyba trunka 4-7 savaitesSpalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus:  galima rinktis iš visų siūlomų gobelenųGamybos laikas: 4-7 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)  Minkštas kampas Armani Silver sukurs komfortą ir ..
Minkštas kampas BREDA
Minkštos dalies pagrindas – porolonas/zigzaginės spyruoklėsKarkasas - iš pušies medienos, faneros ir medienos drožlių plokščių derinioTransformacijos mechanizmas lengvas naudotiYra patalynės dėžėGalvūgaliai lankstosiKampo pusė: kairinis arba dešininis IŠMATAVIMAIPlotis: 268 cmGylis: 172 cmBendras ..
Minkštas kampas BRONTE
Minkštos dalies pagrindas – porolonas/zigzaginės spyruoklės Karkasas - iš pušies medienos, faneros ir medienos drožlių plokščių derinio Transformacijos mechanizmas lengvas naudoti Yra patalynės dėžė Kampo pusė: kairinis arba dešininis Pagalvių užvalkalai nusiima ir galima skalbti ..
NAUJA
Minkštas kampas BURGAS
Minkštos dalies pagrindas – porolonas/zigzaginės spyruoklėsKarkasas - iš pušies medienos, faneros ir medienos drožlių plokščių derinioTransformacijos mechanizmas lengvas naudotiYra patalynės dėžėKampo pusės rinktis nereikia: kampas yra universalus.Pagalvių užvalkalai nusiima ir galima skalbtiIŠMAT..
NAUJA
Minkštas kampas CANCUN
Minkštos dalies pagrindas – porolonas/zigzaginės spyruoklės Karkasas - iš pušies medienos, faneros ir medienos drožlių plokščių derinio Kampo galvūgalius galima lankstyti Nėra patalynės dėžės Be miegamos dalies IŠMATAVIMAI Plotis: 341 cm Gylis: 189/172 cm Bendras aukštis: 1..
Minkštas kampas GRANDAS
Gamyba trunka 4-7 savaitesSpalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus. Gamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)   ·    Transformacijos mechanizmas - "EURO KNYGA" ·   Yra ..
Minkštas kampas LORENCO mod.1 DEŠINĖ
Gamyba trunka 4-7 savaitesKampo pusė : DEŠINĖSpalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų siūlomų gobelenų (užsakymų iš eko odos nepriimame)Gamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje) ·&nbs..
Minkštas kampas LORENCO mod.1 KAIRĖ
Kampo pusė : KAIRĖSpalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų siūlomų gobelenų (užsakymų iš eko odos nepriimame)Gamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje) ·      ..
Minkštas kampas LUIDŽI
Spalvos pasirinkimą nurodykite užsakymo komentaruose.Gamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje) Minkštas kampas Luidži padovanos Jums vietą, kurioje Jūs galėsite praleisti popietę prie televizoriaus, o naktį suteiks ramų ir pa..
Išpardavimas
Minkštas kampas MANCHETENAS
350.00€ 310.00€
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus.·        Viena patalynės dėžė·        Transformacijos mechanizmas: Delfinas·        Pagalvių komplektas·     &nbs..
Minkštas kampas NIKOLETTI 2700
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų esamų gobelenų Gamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)    Transformacijos mechanizmas - "EURO KNYGA" Yra dvi erdvios patalynės dė..
Minkštas kampas NIKOLETTI KLASIK
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų esamų gobelenų Gamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)     ·       Minkštos dalies pagrindas - n..
Išpardavimas
Minkštas kampas PRESTIŽAS
600.00€ 580.00€
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis norimą gobeleną ar eko odą iš visų esamųGamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje) Reguliuojamos galvos atramosPapildomos pagalvėlėsTransformacijos mechanizmas..
Minkštas kampas SANTA
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų esamų gobelenų Gamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)                Transfor..
Išpardavimas
Minkštas kampas SERDŽIO
420.00€ 380.00€
Gamyba trunka 4-7 savaitesGobeleno pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų esamų Gamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)                     &..
Išpardavimas
Minkštas kampas SERDŽIO su staliuku
Gamyba trunka 4-7 savaitesGobeleno pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų esamų Gamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)                     ..
Išpardavimas
1 200.00€ 950.00€
Išpardavimas
1 400.00€ 1 100.00€
Išpardavimas
420.00€ 380.00€
Išpardavimas
Rodoma nuo 1 iki 18 iš 18 (1 puslapių)