Minkštų baldų komplektai

Minkštų baldų komplektai internetu

Minkštų baldų komplektų kategorija – išskirtinė. Tai galimybė įsigyti vienu metu visus svetainės kambario baldus: sofa lovą ar minkštą kampą, fotelius, pufus ir žinoma staliuką. Tai tarpusavyje suderintų baldų komplektas, leidžiantis mėgautis poilsiu šeimos rate, ar priimti gausų svečių būrį. Pas mus Jūs galite rinktis jau sukomplektuotus komplektus arba susikomplektuoti pačiam iš gausybės siūlomų baldų.

Minkštų baldų komplektų pasirinkimas

Didelis spalvų pasirinkimas suteiks Jums galimybę susikurti savo kambarį išskirtiniu, kur kiekvienas užsukęs jausis patogiai, o Jūs galėsite mėgautis ramiais vakarais šeimos apsuptyje. Rinkitės minkštų baldų komplektą pas mus – Jūsų šeima bus maloniai nustebinta, svečiai – sužavėti.

AKCIJA
Fotelis NIKOLETTI GOLD
160.00€ 140.00€
Jeigu Jums reikia stilingo ir patogaus fotelio, atkreipkite dėmesį į modelį Nikoletti Gold. Platūs porankiai, minkšta ir patogi sėdima dalis suteikia baldui komforto ir prabangos.  ·         Minkštos dalies pagrindas – aukštos kokybės porolonas&n..
AKCIJA
Fotelis RELOTI SOFT
170.00€ 150.00€
·         Minkštos dalies pagrindas – aukštos kokybės porolonas IŠMATAVIMAI·         Plotis: 112 cm·         Gylis: 88 cm·     &nb..
Miegamas fotelis JUNIOR
·             Minkštos dalies pagrindas – aukštos kokybės porolonas ·         Komplektuojama su didele pagalve ·         Yra patalynės dėžė   IŠMATAVIMAI ·&n..
AKCIJA
Minkštas kampas NIKOLETTI GOLD
670.00€ 570.00€
·         Transformacijos mechanizmas - "EURO KNYGA"·         Yra dvi patalynės dėžės·         Minkštos dalies pagrindas – nepriklausomų spyruoklių blokas ANTINOIS IŠMATAVIMAI:..
Minkštas kampas RELOTI SOFT
Tai baldas, kuris Jūsų namuose sukurs ramybės aurą ir  užpildys tiek dideles, tiek mažesnes kambario, salės, viešbučio ar laukiamojo erdves. Ieškote jaukumo, ramybės ir kokybės? Minkštas kampas Reloti Soft Jūsų nenuvils!·         Transformacijos mechan..
Sofa lova JUNIOR
190.00€
·           Yra patalynės dėžė·           Minkštos dalies pagrindas – aukštos kokybės porolonas IŠMATAVIMAI ·           Plotis: 119 cm·  ..
Sofa lova JUNIOR mod. 2
·           Yra patalynės dėžė·           Minkštos dalies pagrindas – aukštos kokybės porolonas ·        Ištraukiamas į priekį IŠMATAVIMAI· &nbs..
AKCIJA
Sofa lova RELOTI SOFT
350.00€ 320.00€
·         Transformacijos mechanizmas - "EURO KNYGA" ·         Yra patalynės dėžė ·         Minkštos dalies pagrindas – nepriklausomas spyruoklių blokas Antinois &nb..
AKCIJA
160.00€ 140.00€
AKCIJA
170.00€ 150.00€
AKCIJA
670.00€ 570.00€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)