Prieškambario baldai

Prieškambario baldai internetu

Prieškambario baldai - pirmas įspūdis apie Jūsų namus, pirmas įspūdis apie butą, namą ar sodą. Jis formuoja visos gyvenamos erdvės nuomonę ir stilių. Jis pasako apie Jūsų skonį, apie Jūsų nuotaiką, apie Jus. Todėl prieškambario baldai yra labai svarbi interjero detalė, kurią reikia rinktis labai atsakingai ir apgalvotai. Tai baldai ne tik patogumui, bet ir nuomonės formavimui. Kai renkatės baldus prieškambariui, vadovaukitės savo nuojauta: kokios Jums reikia spintos? Ar reikalinga komoda? Kiek batų turi sutalpinti batų dėžė? Kokio dydžio veidrodį pakabinti? Ir, patikėkit, tai ne visi klausimai, kuriuos kelsite sau, renkantis baldus prieškambariui.

Prieškambario baldų pasirinkimas

Mes Jums siūlome ne tik prieškambario komplektus, bet ir suteikiame galimybę susikomplektuoti patiems iš mūsų siūlomų baldų: spintų, komodų, batų dėžių ir veidrodžių. O kodėl Jums nepastačius prieškambaryje stilingo fotelio ar linksmo pufo? Jei turite pakankamai erdvės, nebijote iššūkių, rinkitės tai, kas smagu, kas neįprasta, kas patinka Jums! O mes esame tam, kad Jūsų svajonės virstų realybe!

Banketė RELOTI KLASIK mod. 1
·       Erdvė daiktams susidėti·       Minkšta sėdima dalisMedžio drožlių plokštėEko odaIŠMATAVIMAIPlotis: 122 cmGylis: 44 cmAukštis: 38 cm Ribotas eko odos pasirinkimas. * kaina galioja užsakant internetinėje pardu..
Banketė RELOTI KLASIK mod. 2
·       Erdvė daiktams susidėti·       Minkšta sėdima dalisMedžio drožlių plokštėEko odaIŠMATAVIMAIPlotis: 92 cmGylis: 44 cmAukštis: 38 cm  Ribotas eko odos pasirinkimas. * kaina galioj..
Batų dėžė NIKA 2D/1Š
Batų dėžė Nika pagaminta iš laminuotos medžio drožlių plokštės, talpi, kompaktiška ir funkcionali.IŠMATAVIMAIPlotis: 80 cmGylis: 27 cmAukštis: 103 cmšviesus ąžuolas/venge marija           ..
Batų dėžė NIKA 2D/1Š
Praktiškas, kompaktiškas ir talpus prieškambario baldas.IŠMATAVIMAIPlotis: 70 cmGylis: 29 cmAukštis: 106 cmvenge marija..
Batų dėžė TOKIJO 1D
Plotis: 90 cmGylis: 42 cmAukštis: 46 cmšviesus ąžuolas/venge marija           venge marija                               sonoma                 &..
Komoda avalynei NIKA
Klasikinio modelio batų dėžė su stalčiumi ir minkšta sėdima dalimi. Tai idealus variantas grįžus namo, po sunkios darbo dienos atsisėsti trumpam, nusiauti batus, atsipūsti ir sutelkti mintis į poilsį namuose.Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus.IŠMATAVIMAIPlotis: 83 cmGylis: 32 cmAukš..
Komoda avalynei NIKA mod. 1
Praktiškas ir funkcionalus baldas Jūsų prieškambariui. IŠMATAVIMAIPlotis: 97 cmGylis: 32 cmAukštis: 49 cmvenge marija..
Komoda avalynei NIKA mod. 2
Kompaktiška ir praktiška batų dėžė Nika mod. 2 puikiai tiks mažuose prieškambariuose. Baldas pagamintas iš laminuotos medžio drožlių plokštės.IŠMATAVIMAIPlotis: 62 cmGylis: 32 cmAukštis: 49 cmvenge marija..
Komoda TOKIJO 2D/1Š
Kompaktiška ir patogi komoda, pagaminta iš tvirtos ir ilgaamžės LMDP, idealiai tiks bet kurioje gyvenamoje patalpoje. Universalus ir stilingas baldas - Jūsų namams!IŠMATAVIMAIPlotis: 81 cmGylis: 42 cmAukštis: 92 cmšviesus ąžuolas/venge marija       venge marija     ..
Pakaba Tokijo
55.00€
Ilgis: 901 cmPlotis: 32 cmAukštis: 151 cmvenge marija               sonoma     ..
Prieškambario komplektas KELNAS
Prieškambario komplektas KELNAS - idealus pasirinkimas nedideliuose prieškambario patalpose. Į komplektaciją įeiną visi reikalingi baldai, kurie yra funkcionalūs, kompaktiški ir šiuolaikinio dizaino.Komplektą sudaro:siaura komoda KELNAS 4ŠPakaba KELNAS 580/1520spintelė KELNAS 1ŠVeidrodis KELNAS 900/..
Prieškambario komplektas TOKIJO
Funkcionalus ir patogus prieškambario komplektas Tokijo suteiks Jums taip reikalingos vietos susidėti reikalingiems daiktams, laikomiems prieškambaryje: batams, striukėms, skėčiams ar raktams. Baldai pagaminti iš patikimos ir kokybiškos LMDP, kuri pasižymi patvarumu ir kokybe.Į komplektą įeina (plot..
Prieškambario komplektas TOKIJO 2
Šiuolaikiniame interjere  prieškambario komplektas Tokijo suteiks Jums patogumo ir jaukumo Jūsų prieškambariui. Idealiai tiks mažos kvadratūros patalpose. Į komplektą įeina (plotis/gylis/aukštis):komoda TOKIJO 2D (74/42/197)batų dėžė TOKIJO 1D (90/42/46)pakaba TOKIJO (90/32/151)pakabinamas..
Spinta TOKIJO 2D
·          Laminuota medžio drožlių plokštėIŠMATAVIMAIPlotis: 74 cmGylis: 42 cmAukštis: 197 cm  Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarusšviesus ąžuolas/venge marija       venge marija..
Rodoma nuo 1 iki 14 iš 14 (1 puslapių)