Prieškambario komplektai

Prieškambario komplektai internetu

Vienas, du, trys – ir tavo prieškambaryje stovi visi reikalingi baldai! Tai unikali galimybė. Tai geras pasirinkimas. Kiekvieno mūsų buto ar namo prieškambario erdvė skirtingo dydžio, skirtingo išplanavimo. Pasirinkus komplektą, Jums nereikės rūpintis atskirais baldais, sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų. Jums tereiks išsirinkti patinkantį modelį ir spalvą, visu kitu pasirūpinsime mes.

Prieškambario komplektų pasirinkimas

Išsiruošus ieškoti prieškambario komplekto, vadovaukitės šiais kriterijais: Kompaktiškumas. Dažniausiai prieškambariai butuose būna nedidelės kvadratūros, todėl rinkitės komplektą, kuris sudarytas tik iš būtiniausių baldų. Atkreipkite dėmesį į baldų funkcionalumą: kad spintos turėtų ne tik pakaboms vietą, bet ir kelias lentynas ar net stalčių, bei veidrodį pakabintą ant spintos durų. Erdvumas. Spintos ir komodos, kurias Jūs išsirinkote, turi turėti kuo daugiau skyrių, kad galėtumėte laikyti ir sezoninius drabužius. Išvaizda. Rinkitės kelių, tarpusavyje suderintų spalvų baldų gamą. Tai suteiks galimybę derinti sienų dekorą ne prie vienos spalvos, bet prie kelių.

Prieškambario komplektas Alba
Prieškambario komplektas Alba - kompaktiškas, praktiškas ir funkcionalus.  Susikomplektuokite ir apstatykite savo prieškambarį patys!šviesus ąžuolasvengeDviejų durų spinta su stalčiais ir veidrodžiu - 130,00 euPlotis: 90cmGylis: 58cmAukštis: 202cmVienų durų spinta su pakaba - 70,00 euPlotis: 47..
Prieškambario komplektas KELNAS
Prieškambario komplektas KELNAS - idealus pasirinkimas nedideliuose prieškambario patalpose. Į komplektaciją įeiną visi reikalingi baldai, kurie yra funkcionalūs, kompaktiški ir šiuolaikinio dizaino.Komplektą sudaro:siaura komoda KELNAS 4ŠPakaba KELNAS 580/1520spintelė KELNAS 1ŠVeidrodis KELNAS 900/..
Prieškambario komplektas TOKIJO
Funkcionalus ir patogus prieškambario komplektas Tokijo suteiks Jums taip reikalingos vietos susidėti reikalingiems daiktams, laikomiems prieškambaryje: batams, striukėms, skėčiams ar raktams. Baldai pagaminti iš patikimos ir kokybiškos LMDP, kuri pasižymi patvarumu ir kokybe.Į komplektą įeina (plot..
Prieškambario komplektas TOKIJO 2
Šiuolaikiniame interjere  prieškambario komplektas Tokijo suteiks Jums patogumo ir jaukumo Jūsų prieškambariui. Idealiai tiks mažos kvadratūros patalpose. Į komplektą įeina (plotis/gylis/aukštis):komoda TOKIJO 2D (74/42/197)batų dėžė TOKIJO 1D (90/42/46)pakaba TOKIJO (90/32/151)pakabinamas..
Prieškambario komplektas TOKIJO 3
Į komplektą įeina:spinta TOKIJO 3D/2Š (420) (150x58x197)komoda TOKIJO 2D/1Š  (81x42x92)batų dėžė TOKIJO 1D  (90x42x46)pakaba TOKIJO  (90x32x151)veidrodis TOKIJO (81x99)Spalvos pasirinkimą įrašykit į užsakymo komentarus.Spalvų pasirinkimas:šviesus ąžuolas        &nb..
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)