Pufai

Pufai internetu

Jeigu Jums reikia sutaupyti erdvės kambaryje, ar tiesiog norite praktiškos ir stilingos interjero detalės – rinkitės pufą. Tai puikus baldas, ypač tinkantis vaikų kambaryje, sodo namelyje ar nedidelio ploto kambaryje.

Pufų tipai

Dauguma mūsų siūlomų pufų yra sulankstomi arba turi erdvę daiktams laikyti – tai idealus ir praktiškas sprendimas, kada reikia sutaupyti vietos: vaikų žaislams, seniems žurnalams, kuriuos nesinori išmesti, mieloms smulkmenoms. Pufai yra ne tik kaip daiktų laikymo baldai, bet ir puikus bei patogus baldas sėdėti. Ir žinoma nepakartojamas interjero priedas. YKA – yra kur apsipirkti!

Banketė ARMANI SILVER
·         Minkštos dalies pagrindas – aukštos kokybės porolonas IŠMATAVIMAI·         Plotis: 110 cm·         Gylis: 85 cm·         ..
Banketė RELOTI KLASIK mod. 1
·       Erdvė daiktams susidėti·       Minkšta sėdima dalisMedžio drožlių plokštėEko odaIŠMATAVIMAIPlotis: 122 cmGylis: 44 cmAukštis: 38 cm Ribotas eko odos pasirinkimas. * kaina galioja užsakant internetinėje pardu..
Banketė RELOTI KLASIK mod. 2
·       Erdvė daiktams susidėti·       Minkšta sėdima dalisMedžio drožlių plokštėEko odaIŠMATAVIMAIPlotis: 92 cmGylis: 44 cmAukštis: 38 cm  Ribotas eko odos pasirinkimas. * kaina galioj..
Sulankstomas pufas 10107/FOA
    Sulankstomas pufas - vertingas daiktas šiuolaikiniame interjere. Patogus ir kompaktiškas, idealus pasirinkimas, kurį reikalui esant, galima lengvai perkelti į kitą vietą ar sulankstyti ir laikyti spintoje, kol neprireiks susidėti nenaudojamus daiktus, ar kada reikės papildomos viet..
Sulankstomas pufas 104
     Sulankstomas pufas - vertingas daiktas šiuolaikiniame interjere. Patogus ir kompaktiškas, sulankstomas pufas idealus pasirinkimas, kurį reikalui esant, galima lengvai perkelti į kitą vietą ar sulankstyti ir laikyti spintoje, kol neprireiks susidėti nenaudojamus daiktus, ar ka..
Sulankstomas pufas FO/101
      Sulankstomas pufas - vertingas daiktas šiuolaikiniame interjere. Patogus ir kompaktiškas, sulankstomas pufas idealus pasirinkimas, kurį reikalui esant, galima lengvai perkelti į kitą vietą ar sulankstyti ir laikyti spintoje, kol neprireiks susidėti nenaudojamus daiktus, ar k..
Sulankstomas pufas FO/102
     Šis pufas atitinka visus reikalavimus: patvari konstrukcija, talpus, funkcionalus. Tinkamas pastoviam naudojimui. Ypač patiks vaikams kaip žaislų saugojimo vieta, ar draugų popiečio susibūrimams.IŠMATAVIMAIIlgis: 76 cmPlotis: 38 cm Aukštis: 38 cm..
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)