Sekcijos

Sekcijos internetu

Kaip padaryti svetainę funkcionalią ir stilingą? Kaip sutalpinti daugybę šeimos nuotraukų, mėgstamų knygų ir suvenyrų iš kelionių? Kur parinkti vietą televizoriui? Atsakymus į visus šiuos klausimus suteiks praktiška modulinė sekcija, kuri taps tikra Jūsų kambario puošmena.

Sekcijų konstrukcijos

Mūsų parduodamos sekcijos yra tvirtos konstrukcijos, pagamintos iš ekologiškos laminuotos medžių drožlių plokštės, kokybiškos. Stilingi dekoro elementai sukuria prabangą, spalvų pasirinkimas suteikia galimybę pritaikyti sekciją pagal Jūsų interjerą. Visos mūsų siūlomos sekcijos yra modulinės. Tai reiškia, kad Jūs galite patys išsirinkti sekcijos dydį ir komplektaciją pagal Jūsų kambario kvadratūrą. Tai nuostabi galimybė įgyvendinti savo svajonę siekiant, kad Jūsų namai būtų jaukūs ir patogūs!

Sekcija ALBA
295.00€
Sekcija susideda iš (žiūrėti susijusias prekes):Knygų spintos Alba (2 durų)Indaujos (1 durų)Komoda televizoriuiPakabinama lentynaGalimybė susikomplektuoti sekciją pagal savo poreikius.           šviesus ąžuolas/venge marija            ..
Sekcija GRACIJA 1
170.00€
IŠMATAVIMAIIlgis: 194 cmGylis: 50 cmAukštis: 175 cmvenge marija..
Sekcija GRACIJA 3
195.00€
IŠMATAVIMAIIlgis: 236 cmGylis: 50 cmAukštis: 175 cmvenge marija..
Sekcija Kelnas
480.00€
Patogi daugiafunkcinė sekcija Kelnas tiks bet kokiame interjere. Šis baldų komplektas yra universalus ir talpus. Yra lentynos, skirtos knygoms, suvenyrams, komoda televizoriui, vitrina indams. Galima rinktis iš atskirų dalių arba jau sukomplektuotą sekciją.Spalvos pasirinkimą įrašykit į užsakymo kom..
Sekcija Kelnas1
400.00€
Sekcija yra svarbi interjero detalė, todėl  Kelnas1 puikiai tiks Jūsų svetainėje. Praktiškas, talpus ir modernus  modelis nepaliks abejingų. Spalvos pasirinkimą įrašykit į užsakymo komentarus.IŠMATAVIMAISpinta: 104/59/200Komoda: 58/40/93Komoda televizoriui: 150/40/53Pakabinama lentyna..
Sekcija Mango
135.00€
Praktiškas, aktualus mažoms erdvėms sekcijos ,,Mango" dizainas tiks ir į jaunuolio kambarį ir į svetainę, bei sukurs patogią poilsio ir laisvalaikio zoną.Mango sekcija yra kompaktiška, turinti erdvę televizoriui, garso ir vaizdo aparatūrai.Spalvos pasirinkimą įrašykit į užsakymo komentarus.IŠMATAVIM..
Sekcija Stefani
640.00€
Sekcija ,,Stefani"  išsiskiria išskirtiniu ir prabangiu dizainu. Moderni  sekcija papuoš kiekvienus namus. Ji patiks tiems, kurie nori suderinti grožį ir praktiškumą interjere.IŠMATAVIMAIKomoda:   139/37/88                    &nbs..
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)