Stalai transformeriai

Stalai transformeriai internetu

Besitransformuojantys baldai jau senai mūsų nebestebina. Tačiau net ir dabar yra baldų, kurie išsiskiria savo mobilumu ir dizainu. Šiai kategorijai priskiriami ir stalai transformeriai. Jie ypač aktualūs mažesnėse erdvėse ir atlieka net kelias funkcijas: kaip žurnalinis staliukas, arba prireikus, – kaip pietų stalas. Per šventes Jums nereikės papildomo stalo – prie stalo transformerio susės visi Jūsų svečiai.

Stalo transformerio savybės

Stalai transformeriai lengvai transformuojasi, yra tvirti ir ilgaamžiai. Taip pat pas mus galite rinktis stalus transformerius iš penkių spalvų, todėl tikrai rasite sau tinkamą. Stalas transformeris – stilingas, kompaktiškas, patogus.

Išpardavimas
Stalas transformeris DELIUKS - bodega
SPALVA: BODEGADabar neturime. Ilgis:  80 cmPlotis: 80 cmAukštis: 44,5 cmIštiesto stalo ilgis: 160 cmIštiesto stalo aukštis: 74 cmStalo karkasas: LMDPStalo tipas: žurnalinis – pietų stalasTransformacijos mechanizmas: pakeliamas rankenėleMaksimali apkrova: 75 kg..
Išpardavimas
Stalas transformeris DELIUKS - sonoma
SPALVA: SONOMA Ilgis:  80 cm Plotis: 80 cm Aukštis: 44,5 cm Ištiesto stalo ilgis: 160 cm Ištiesto stalo aukštis: 74 cm Stalo karkasas: LMDP Stalo tipas: žurnalinis – pietų stalas Transformacijos mechanizmas: pakeliamas rankenėle Maksimali apkrova: 75 kg ..
Išpardavimas
Stalas transformeris DELIUKS - venge marija
SPALVA: VENGE MARIJA Ilgis:  80 cm Plotis: 80 cm Aukštis: 44,5 cm Ištiesto stalo ilgis: 160 cm Ištiesto stalo aukštis: 74 cm Stalo karkasas: LMDP Stalo tipas: žurnalinis – pietų stalas Transformacijos mechanizmas: pakeliamas rankenėleMaksimali apkrova: 75 kg..
Išpardavimas
Stalas-knyga SITI
95.00€ 75.00€
Patogus naudoti, lengvas keisti stovėjimo vietą, kompaktiškas ir funkcionalus. Stalas knyga SITI užima nedaug vietos kambaryje. Galima naudoti kaip valgomojo stalą, ištiesiant tik vieną stalo pusę, arba naudoti tik kada laukiate svečių ištiesiant abi stalo puses.IŠMATAVIMAIIlgis: 85 cmPlotis: 25 cmA..
Išpardavimas
Stalas-knyga SITI KLASIK
90.00€ 75.00€
Kompaktiškas ir patogus stalas-knyga Siti Klasik puikiai tiks Jūsų virtuvėje ar svetainėje. Stalas-knyga pasižymi funkcionalumu: jį galima naudoti ir kaip darbo stalą, ar naudoti ištiestą švenčių metu. Tvirtas, suapvalintais kampais stalas patogus ir reikalingas baldas Jūsų namuose.IŠMATAVIMAIIlgis:..
Išpardavimas
Stalas-knyga SITI KOMPAKT
90.00€ 70.00€
Stalas knyga Siti Klasik - idealus variantas mažos kvadratūros butuose. Jis tiks ir virtuvėje, ir svetainėje, ir net vaikų kambaryje. Patogus ir kompaktiškas, stilingas ir funkcionalus stalas pateisins Jūsų lūkesčius, jeigu ieškote stalo, kuris tiktų ir šeimos pietums ir šventinei vakarienei ar dirb..
Išpardavimas
Stalas-knyga SITI PLIUS
100.00€ 85.00€
Talpus ir funkcionalus stalas-knyga SITI PLIUS išsiskiria savo dydžiu ir dizainu. Turi pritvirtintus ratukus, kurie leidžia perstatyti stalą be didelių pastangų ir yra didelės apimties ištiestas, kuri leidžia susodinti gausų būrį svečių.IŠMATAVIMAIIlgis: 90 cmPlotis: 53 cmAukštis: 73 cmIštiesto stal..
Žurnalinis staliukas transformeris Komfortas
ŠIUO METU UŽSAKYMŲ ŠIAM STALUI NEPRIIMAME - NĖRA PAS GAMINTOJĄStalas transformeris - vienas iš pačių patogiausių ir funkcionaliausių baldų. Pirmiausiai tai patogus ir naudingas baldas kaip žurnalinis staliukas svetainėje, o antra - tai idealus pasirinkimas sulaukus namuose svečių, draugų ar giminių ..
Išpardavimas
Išpardavimas
Išpardavimas
Išpardavimas
95.00€ 75.00€
Išpardavimas
90.00€ 75.00€
Išpardavimas
90.00€ 70.00€
Išpardavimas
100.00€ 85.00€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)