TV staliukai komodos

TV staliukai komodos internetu

Komodos, skirtos televizoriui pastatyti, ne be reikalo yra vienos iš labiausiai didelę paklausą turinčių baldų. Tai baldas, kuris ne tik skirtas televizoriui laikyti, bet ir turintis erdves daiktų laikymui: jose ras savo vietą Jūsų plokštelių ar DVD diskų kolekcija, taip pat žurnalai ar suvenyrai. Šis baldas užima nedaug vietos ir yra universalus.

TV staliukų komodų pasirinkimas

Pas mus rasite didelį pasirinkimą komodų – TV staliukų įvairių spalvų ir stilių. Mes esame įsitikinę – išsirinkę pas mus komodą televizoriui Jūs būsite maloniai nustebinti kainos ir kokybės santykiu!

Komoda STEFANI 1d2š
Patrauklaus ir universalaus modelio komoda derės Jūsų svetainės ar miegamojo interjere. Puikiai tiks kaip komoda televizoriui.IŠMATAVIMAIPlotis: 108cmGylis: 37cmAukštis: 69cm      bodega         ..
Komoda Stefani 3d/1š
Universalus sprendimas Jūsų kambariui! Komoda apjungia klasikinį dizainą ir modernias medžiagas. Modelis talpus ir patrauklus savo išvaizda. IŠMATAVMAIPlotis: 139cmGylis: 37cmAukštis: 88cm     bodega              ..
Komoda Stefani 4d/1š
Klasikinio stiliaus komoda yra skirta tiems, kurie nori apstatyti savo butą gražiais baldais. Šis modelis tinka daiktų ir drabužių laikymui, taip pat gali būti ir komoda televizoriui. IŠMATAVIMAIPlotis: 184cmGylis: 37cmAukštis: 88cmbodega               &n..
Komoda televizoriui Alba
Universali komoda televizoriui Alba klasikinio stiliaus su tinkamai apgalvotu dizainu tiks ne tik poilsio zonoje, bet ir vaikų kambaryje ar miegamajame. Spalvos pasirinkimą įrašykit į užsakymo komentarus.IŠMATAVIMAIPlotis: 120 cmGylis: 45 cmAukštis: 54 cm     šviesus ąžuolas/veng..
Komoda televizoriui Kelnas 2Š
Stilinga komoda televizoriui Kelnas 2Š atskleis Jūsų nepriekaištingą skonį ir suteiks kambariui jaukumo, praktiškumo ir funkcionalumo. Kompaktiška ir tuo pačiu talpi interjero detalė išsiskiria savo subtiliu dizainu ir estetiška išvaizda. Spalvos pasirinkimą įrašykit į užsakymo komentarus.IŠMATAVIMA..
Komoda televizoriui Kelnas 2Š siaura
Praktiškam interjerui reikalinga praktiška, stilinga ir funkcionali komoda televizoriui Kelnas 2Š (siaura). Tai tinkamas baldas ne tik svetainei, bet ir svečių ar vaikų kambariui. Spalvos pasirinkimą įrašykit į užsakymo komentarus.IŠMATAVIMAIPlotis: 150 cmGylis: 40 cmAukštis: 53 cm bodega&..
Komoda televizoriui STEFANI 2D/2Š
Erdvi ir patogi komoda Stefani 2d/2š tiks pastatyti ne tik televizorių. Baldas  universalus, klasikinio stiliaus ir ypatingai funkcionalus. IŠMATAVIMAIPlotis: 153 cmGylis: 37 cmAukštis: 68,5 cm   bodega..
Komoda televizoriui TOKIJO 2Š
Komodos televizoriui kambaryje atlieka funkciją ne tik kaip baldo, skirto pastatyti televizorių, bet ir kaip stilingas interjero akcentas, kuris išsiskiria funkcionalumu ir praktiškumu. Komoda gaminama iš aukštos kokybės medžiagų. Pagrindas - medžio drožlių plokštė, kuri atitinka visus kokybės reika..
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)