TV staliukai komodos

TV staliukai komodos internetu

Komodos, skirtos televizoriui pastatyti, ne be reikalo yra vienos iš labiausiai didelę paklausą turinčių baldų. Tai baldas, kuris ne tik skirtas televizoriui laikyti, bet ir turintis erdves daiktų laikymui: jose ras savo vietą Jūsų plokštelių ar DVD diskų kolekcija, taip pat žurnalai ar suvenyrai. Šis baldas užima nedaug vietos ir yra universalus.

TV staliukų komodų pasirinkimas

Pas mus rasite didelį pasirinkimą komodų – TV staliukų įvairių spalvų ir stilių. Mes esame įsitikinę – išsirinkę pas mus komodą televizoriui Jūs būsite maloniai nustebinti kainos ir kokybės santykiu!

Komoda STEFANI 1D/2S
·         Korpusas Iš laminuotos medžio drožlių plokštėsIŠMATAVIMAI Plotis: 108 cmGylis: 37 cmAukštis: 69 cm     bodega * kaina galioja užsakant internetinėje parduotuvėje..
Komoda STEFANI 2D/2S
·         Korpusas Iš laminuotos medžio drožlių plokštės.IŠMATAVIMAI Plotis: 153 cmGylis: 37 cmAukštis: 68,5 cm    bodega* kaina galioja užsakant internetinėje parduotuvėje..
Komoda Stefani 3D/1S
·         Korpusas Iš laminuotos medžio drožlių plokštėsIŠMATAVIMAI Plotis: 139 cmGylis: 37 cmAukštis: 88 cm      bodega              * kaina galioja užsakant internetinėje parduotuvėje..
Komoda Stefani 4D/1S
·         Korpusas Iš laminuotos medžio drožlių plokštėsIŠMATAVIMAI Plotis: 184 cmGylis: 37 cmAukštis: 88 cm bodega                    * kaina galioja užsakant internetinėje pard..
Komoda televizoriui Kelnas 2Š
Stilinga komoda televizoriui Kelnas 2Š atskleis Jūsų nepriekaištingą skonį ir suteiks kambariui jaukumo, praktiškumo ir funkcionalumo. Kompaktiška ir tuo pačiu talpi interjero detalė išsiskiria savo subtiliu dizainu ir estetiška išvaizda. Spalvos pasirinkimą įrašykit į užsakymo komentarus.IŠMATAVIMA..
Komoda televizoriui Kelnas 2Š siaura
Praktiškam interjerui reikalinga praktiška, stilinga ir funkcionali komoda televizoriui Kelnas 2Š (siaura). Tai tinkamas baldas ne tik svetainei, bet ir svečių ar vaikų kambariui. Spalvos pasirinkimą įrašykit į užsakymo komentarus.IŠMATAVIMAIPlotis: 150 cmGylis: 40 cmAukštis: 53 cm bodega&..
Komoda televizoriui TOKIJO 2Š
Komodos televizoriui kambaryje atlieka funkciją ne tik kaip baldo, skirto pastatyti televizorių, bet ir kaip stilingas interjero akcentas, kuris išsiskiria funkcionalumu ir praktiškumu. Komoda gaminama iš aukštos kokybės medžiagų. Pagrindas - medžio drožlių plokštė, kuri atitinka visus kokybės reika..
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)