Valgomojo kėdės

Valgomojo kėdės internetu

Valgomojo kėdės yra Jūsų komforto garantija. Šiuolaikinės valgomojo kėdės pasižymi modelių įvairove ir dideliu spalvų pasirinkimu. Kiekvienas renkamės kėdes pagal savo norus, prisitaikant jas ne tik prie bendro dizaino, bet ypač kreipiame dėmesį į patogumą.

Valgomojo kėdžių pasirinkimas

Pas mus rasite įvairaus stiliaus ir dizaino valgomojo kėdžių, kurios patenkins kiekvieno poreikius. Pasirinkite tinkamą jūsų interjero akcentą!

Baro kėdė BS 104
Baro kėdės pagrindas chromuotas metalas + eko oda. Su kojų atrama.IŠMATAVIMAIAukštis: 90/111cmSėdimos vietos plotis: 44cmSėdimos vietos gylis: 50cm..
Baro kėdė BS 105
Baro kėdė su lygiomis apvalintomis formomis puikiai tiks tiek biure, tiek namuose. Kėdė yra minkšta ir patogi,  turi originalią sėdynę. Rėmas yra patvarus ir stabilus, pagamintas iš chromuoto metalo. IŠMATAVIMASAukštis: 79/100cmSėdimos vietos plotis: 55cmSėdimos vietos gylis: 50cm..
Baro kėdė BS 110
Patogi ir stilinga baro kėdė lengvai taptų pagrindiniu dėmesio objektu. Kėdė turi minkštą sėdynę su patogia nugara. Produkto rėmas yra patvarus ir stabilus, pagamintas iš chromuoto metalo. IMATAVIMAIAukštis: 92/113cmSėdimos vietos plotis: 44cmSėdimos vietos gylis: 44cm..
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)