Veidrodžiai

Veidrodžiai internetu

Kiekviename name ar bute yra bent vienas veidrodis. Tai praktiškas daiktas, kurį mes vertiname kaip savaime suprantamą dalyką. Veidrodis taip pat yra ir jaukumą kurianti interjero detalė.

Veidrodžių pasirinkimas

Šiuolaikiniai veidrodžiai gali būti labiausiai neįsivaizduojamų formų ir turėti išskirtinį dizainą. Dažniausiai jie būna įrėminti į stilingus rėmus, kurie suteikia paslaptingumo ir elegancijos. Kiekvienas modelis turi tam tikrą charakterį. Asakingai ir kruopščiai rinkitės veidrodį ir Jūsų kambarys spinduliuos šviesa.

Veidrodis Alba (120/80)
Didelis veidrodis - nepamainomas daiktas kiekvienuose namuose. Tradicinių formų veidrodis tiks ir prieškambaryje ir miegamajame.Spalvos pasirinkimą įrašykit į užsakymo komentarus.IŠMATAVIMAIIlgis: 120 cmAukštis: 80 cmRėmo spalvabalta matinė                &nbs..
Veidrodis Alba (82/47)
Didelis veidrodis - nepamainomas daiktas kiekvienuose namuose. Tradicinių formų veidrodis tiks ir prieškambaryje ir miegamajame.Spalvos pasirinkimą įrašykit į užsakymo komentarus.IŠMATAVIMAIIlgis: 82 cmAukštis: 47 cmRėmo spalvabalta matinė                 ..
Veidrodis KELNAS (90/58)
Ilgis: 58 cmAukštis: 90 cm..
Veidrodis TOKIJO (81/99)
Pakabinamas veidrodis - standartinių formų, įrėmintas - vizualiai padidins kambario erdvę bei suteiks jaukumo.IŠMATAVIMAIIlgis: 81 cmAukštis: 99 cm   venge marija                sonoma     ..
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)