Žurnaliniai staliukai

Žurnaliniai staliukai internetu

Siūlome pas mus įsigyti žurnalinį staliuką! Tai dekoro detalė, kuri būtina kiekvienoje svetainėje. Ji skirta šeimos vakarams prie televizoriaus, stalo žaidimams su draugais, ar ramiam arbatos gėrimo ritualui su tėvais. Tai universalus, ir tuo pačiu unikalus baldas, suteikiantis kambariui jaukumo, užbaigtumo ir patogumo.

Žurnalinių staliukų pritaikymas

Žurnalinis staliukas puikiai tiks ne tik svetainėje, bet ir terasoje, ofise ar laukiamajame. O gal Jums reikalingas staliukas pirtyje? Kreipkitės į mus, o mes pasirūpinsime Jūsų patogumo tobulumu!

Stalas Malta
60.00€
Daugiafunkcinis stalas Malta gali būti naudojamas kaip stalas televizoriui ar kaip žurnalinis staliukas. Įdomus ir funkcionalus stalo dizainas suteikia galimybę naudoti stalą bet kurioje gyvenamoje patalpoje ir pritaikyti prie bet kokio interjero. Spalvos pasirinkimą įrašykit į užsakymo komentarus.I..
Stalas transformeris ,,Deliux"
Universalus ir daugiafunkcinis stalas- transformeris Deliux-  modernus ir patogus modelis. Patentuotas transformacijos mechanizmas, pagamintas iš aukštos kokybės plieno su profesionalia šiuolaikine įranga, leidžia greitai transformuoti kompaktišką kavos staliuką į didelį valgomąjį stalą, prie k..
Žurnalinis staliukas CA-215-A
Gražus ir stilingas, apvalios formos žurnalinis staliukas taps tikra puošmena Jūsų svetainėje. Patogios ir teisingos detalės, grūdinto stiklo paviršius, chromuotos kojelės - žurnalinio staliuko privalumai. Jeigu ieškote kažko paprasto, patvaraus ir funkcionalaus - tada šis staliukas pateisins Jūsų l..
Žurnalinis staliukas CA-74
Šiuolaikinis interjeras neįsivaizduojamas be žurnalinio staliuko. Šis staliukas tilps ir tiks bet kokioje erdvėje. Stalo pagrindas - grūdintas stiklas ir chromuotas metalas. Yra patogi ir stilinga lentyna žurnalams ar laikraščiams. IŠMATAVIMAIIlgis: 110 cmPlotis: 60 cmAukštis: 43 cm..
Žurnalinis staliukas CT-103
Jeigu ieškote stilingo, funkcionalaus žurnalinio staliuko savo svetainei, tada šis pasiūlymas kaip tik Jums. Tai tvirtos konstrukcijos ir tinkamas kiekviename interjere stalas. Saugus grūdinto stiklo paviršius, chromuoto metalo kojos suteikia gaminiui ilgaamžiškumo ir saugumo.IŠMATAVIMAIIlgis: 100 c..
Žurnalinis staliukas Elitas mod. 2
Žurnalinis staliukas Elitas modelis 2 - kompaktiškas modelis, kuris idealiai tiks šiuolaikiniame interjere. Staliukas funkcionalus ir praktiškas, nes turi ratukus. Todėl jį galima pasistatyti be vargo kur Jums reikia: kada geriate kavą ar skaitote žurnalą. Spalvos pasirinkimą įrašykit į užsakymo kom..
Žurnalinis staliukas Elitas mod. 4
Nuostabus ir patogus žurnalinio staliuko modelis pakankamos apimties, kad būtų galima atsigerti kavos užsukus svečiams. Staliukas tvirtos konstrukcijos ir mobilus: dėka pritvirtintų ratukų lengvai galite keisti jo stovėjimo vietą.  Spalvos pasirinkimą įrašykit į užsakymo komentarus.  ..
Žurnalinis staliukas M101
Natūralaus medžio, padengtas kokybišku laku, stalas puikiai tiks Jūsų pietų zonai. IŠMATAVIMAIAukštis: 45 cmPlotis: 57 cmIlgis: 98 cm..
Žurnalinis staliukas M102
Patogus, iš medžio masyvo, su atspariu smūgiams stiklu žurnalinis stalas - tvirtos konstrukcijos, funkcionalus ir kokybiškas.IŠMATAVIMAIAukštis: 46 cmPlotis: 60 cmIlgis: 100 cm..
Žurnalinis staliukas M103
Funkcionalus ir stilingas žurnalinis stalas pagamintas iš natūralaus medžio su grūdintu stiklu.IŠMATAVIMAIAukštis: 46 cmPlotis: 60 cmIlgis: 60 cm..
Žurnalinis staliukas M104
Klasikinio stiliaus, pagamintas iš natūralaus medžio, padengtas kokybišku laku stalas M104  - idealus variantas tiek svetainėje, tiek virtuvėje. IŠMATAVIMAIAukštis: 45 cmPlotis: 64 cmIlgis: 64 cm..
Žurnalinis staliukas M105
Natūralaus medžio, klasikinio stiliaus stalas suteiks jaukumo Jūsų namams. IŠMATAVIMAIAukštis: 61 cmPlotis: 54 cmIlgis: 70 cm..
Žurnalinis staliukas M111
Kompaktiškas ir elegantiškas modelis, pagamintas iš natūralaus medžio ir padengtas kokybišku laku keliomis spalvomis. Klasikinio stiliaus stalas, dėka kokybiškų medžiagų, pasižymi ilgaamžiškumu ir kokybe.IŠMATAVIMAIAukštis: 43 cmPlotis: 37 cmIlgis: 37 cmPaviršiaus diametras: 37 cm..
Žurnalinis staliukas M112
Klasikinio stiliaus žurnalinis stalas M112 pagamintas iš natūralaus medžio ir padengtas kokybišku laku. Modelis pasižymi tvirtumu ir unikaliu dizainu. Toks stalas tiks bet kurioje gyvenamoje patalpoje nepriklausomai nuo interjero stiliaus.IŠMATAVIMAIAukštis: 43 cmPlotis: 40 cmIlgis: 52 cm..
Rodoma nuo 1 iki 14 iš 14 (1 puslapių)