Indaujos

Indaujos internetu

Ši baldų kategorija kvepia vaikyste. Tai malonius prisiminimus keliantis baldas: vasarą pas močiutę indaujoje laikomus saldainius anūkams ir jų vaikystės nuotraukas. Tai universalus baldas, suteikiantis valią fantazijai. Kiekvienas gali rinktis pagal savo poreikius ką joje laikyti: nuo indų iki knygų.

Indaujos vitrinos pritaikymas

Indaujos tiks bet kokiame interjere, nes pas mus galite išsirinkti ne tik spalvą, bet ir modelį. Tai baldas, kuris tarnaus ne tik Jums, bet ir Jūsų anūkams. Nesenstanti klasika, kuri visada ras savo vietą bet kuriuose namuose!

Komoda STEFANI 1D/2DS/3S
·         Korpusas Iš laminuotos medžio drožlių plokštės IŠMATAVIMAI  Plotis: 153 cm Gylis: 37 cm Aukštis: 126 cm    * kaina galioja užsakant internetinėje parduotuvėje     bodega..
Komoda STEFANI 2D/1DS/1S
·         Korpusas Iš laminuotos medžio drožlių plokštėsIŠMATAVIMAI Plotis: 94 cmGylis: 37 cmAukštis: 126 cm     bodega* kaina galioja užsakant internetinėje parduotuvėje..
Spinta - vitrina Stefani 2ds/2š
Erdvi, stilinga ir praktiška spinta - vitrina tiks ne tik svetainėje, bet ir biure, namų bibliotekoje ar ofise. IŠMATAVIMAIPlotis: 109cmGylis: 37cmAukštis: 216cm    bodega..
Spinta - vitrina TOKIJO 2D
·         Laminuota medžio drožlių plokštė IŠMATAVIMAIPlotis: 57 cmGylis: 42 cm Aukštis: 197 cm šviesus ąžuolas/venge marija                   venge marija      &..
Spinta vitrina KELNAS 1D/2S
·          Laminuota medžio drožlių plokštėIŠMATAVIMAI Plotis: 58 cm Gylis: 40 cmAukštis: 200 cm Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus  bodega                       ..
NAUJA
Spinta vitrina KELNAS 2D
·          Laminuota medžio drožlių plokštė IŠMATAVIMAI Plotis: 58 cm Gylis: 40 cmAukštis: 200 cm Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarusvenge marija        bodega           &nb..
Spinta vitrina KELNAS 2D/2S
·          Laminuota medžio drožlių plokštėIŠMATAVIMAIPlotis: 103 cmGylis: 40 cm Aukštis: 200 cm Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus   bodega                     ..
NAUJA
Spinta vitrina STEFANI 1DS/2S
·          Laminuota medžio drožlių plokštėIŠMATAVIMAIPlotis: 67 cmGylis: 37 cmAukštis: 216 cm    bodega    * kaina galioja užsakant internetinėje parduotuvėje..
Spinta vitrina STEFANI 3D/3DS/1S
·          Laminuota medžio drožlių plokštė IŠMATAVIMAIPlotis: 138 cm Aukštis: 215,5 cmVitrinos gylis: 36 cm Komodos gylis: 37 cm  bodega* kaina galioja užsakant internetinėje parduotuvėje..
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)