Pristatymo skyrius: +37065579907

Parduotuvė Alytuje: +37065579792


Internetinės parduotuvės darbo laikas:
KONSULTACIJOS TELEFONU:
I-V-10:00 - 17:00
VI-VII  - nedirbame
Kitu laiku kreiptis elektroniniu paštu: info@ykabaldai.lt
Sandėlio darbo laikas:
I - V - 09:00 - 17:00
VI - VII- nedirba
Tel. Nr.:   865579907
Parduotuvė Alytuje:
I - V - 10:00 - 18:00
VI - 09:00 - 14:00
VII - nedirba
Tel. Nr. +37065579792
GARANTINIS APTARNAVIMAS:
garantinisyka@gmail.com


Teikiama baldų surinkimo paslauga: vienas baldas 50 eurų
Teikiama užnešimo paslauga: 1 aukštas - 10 eurų
Pristatymo kaina - 20 eurų iki nurodyto adreso (arba kur gali privažiuoti krovininis transportas). 


BALDAI INTERNETU

XXI amžius – žaibo greičiu tobulėjančios technologijos amžius. Užsakyti internetu galima praktiškai viską: nuo maisto į namus iki statybos prekių, bilietų, drabužių ir, žinoma baldų.

    Ši patogi užsakymo forma populiarėja ne valandomis, o minutėmis, ar net sekundėmis. Neišėjus iš namų mes galime sužinoti apie viską, kas mus domina, kas mums aktualu, ko mums reikia. Populiarėjančios internetinės parduotuvės Lietuvoje tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi.

    Todėl ir mūsų internetinė parduotuvė www.ykabaldai.lt sukurta išskirtinai Jūsų patogumui. Mes siūlome geras kainas, kokybę, greitą reagavimą į pastabas, pageidavimus ar skundus. Siekiame, kad mūsų klientas, užsisakęs pas mus baldus, būtų tikrai užtikrintas, kad moka už tai, ką nusiperka. Jis visada bus išklausytas, parinkti tik Jam reikalingi baldai su tik Jam tinkamomis spalvomis, gobelenais ar komplektacija.

    Pirkdami pas mus Jūs būsite tikras, kad mokate už tai, ką užsakote: kokybiškus baldus ir operatyvų pristatymą. Galime atsiųsti baldus į bet kurią Europos šalį. Klientų patogumui teikiame baldų surinkimo paslaugą.

    Tik internetinėje parduotuvėje Jūs rasite informaciją apie taikomas nuolaidas ar akcijas.

    Internetinė parduotuvė – puikus būdas sutaupyti ne tik pinigų, bet ir brangaus savo laiko. Susisiekus kontaktais, kurie nurodyti internetinėje parduotuvėje, mūsų konsultantai Jums suteiks individualią konsultaciją, jeigu reikės, atsiųs dominančių baldų nuotraukų, ar gobeleno pavyzdžių, patars jeigu Jūs abejojate dėl spalvos ar išmatavimų.

    Neišėjus iš namų Jūs turėsite visą Jums reikalingą informaciją, kuri leis Jums priimti teisingus sprendimus.

    Pirkite mūsų internetinėje parduotuvėje www.ykabaldai.lt. Tai saugu, patogu ir taupo brangų laiką, kurį galėsite skirti savo šeimai.

    Rinkitės internetinę prekybą, kuria naudojasi visas pasaulis! Užsisakykite baldus pas mus!

Užsakant baldus internetinėje parduotuvėje 

   Prieš užsakant baldus internetinėje parduotuvėje, jeigu kyla abejonių dėl pasirinkimo, kokybės ar trūksta informacijos apie prekę – būtinai susisiekite interneto svetainėje nurodytais kontaktais: elektroniniu paštu arba telefonu. Visada geriau dešimt kartų paklausti, nei paskui gailėtis dėl netinkamo pasirinkimo. Įvertinkite savo galimybes: jeigu nusipirkote baldus su pristatymu į namus, ir Jūsų butas yra aukščiau nei pirmas aukštas, pasidomėkite dėl užnešimo paslaugos. Jeigu Jums bus reikalinga užnešimo paslauga - įrašykite tai užsakymo komentaruose (šiuo metu užnešimo paslauga neteikiama).

    Tobulėjant technologijoms, baldų instrukcijos irgi „tobulėja“. Pagalvokite, ar Jums nereikia baldų surinkimo paslaugos. Ši informacija taip pat turi būti įrašyta į užsakymo lapą, kad mūsų darbuotojai galėtų tikslingai planuoti savo laiką Rinkitės pilną aptarnavimo servisą. Rinkitės patogumą ir gerą nuotaiką! Visada domėkitės savo užsakymu: mūsų konsultantai mielai Jums suteiks informaciją, susijusią su Jūsų užsakytais baldai.