Minkšti baldai

Minkšti baldai internetu

Minkšti baldai – baldų kategorija, be kurios neįsivaizduojame savo namų erdvės, ji yra nepakeičiama ir būtina mūsų interjere. Jeigu norite atnaujinti savo namų ar ofiso erdvę, rinkitės minkštus baldus mūsų parduotuvėje. Iš mūsų kolekcijos galima rinktis minkštus baldus savo kambariui pagal poreikius, norus, galimybes ir kambario dydį. Siūlomi minkšti baldai yra aukštos kokybės, platus gobeleno pasirinkimas, prieinama kaina. Baldai gaminami išskirtinai iš saugių ir tvirtų medžiagų, kurios užtikrina ilgaamžiškumą ir patogumą.

Minkštų baldų savybės

Elegantiški, klasikiniai, stilingi mūsų siūlomi minkšti baldai atras savo vietą ir moderniame interjere, ir klasikinio stiliaus mėgėjų gyvenamoje erdvėje ar namelyje prie miško. Išsirinkę minkštus baldus pas mus, Jūsų namą ar butą Jūs paversite jaukumo ir ramybės oaze, kurią galėsite džiaugtis ir didžiuotis!

Banketė ARMANI SILVER
·        Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų siūlomų gobelenų        Minkštos dalies pagrindas – aukštos kokybės porolonas IŠMATAVIMAI ·         Ploti..
Išpardavimas
Fotelis GLORIJA
170.00€ 130.00€
·         Minkštos dalies pagrindas – aukštos kokybės porolonas ·         Metalinės chromuotos kojelėsIŠMATAVIMAI·         Plotis: 83 cm·      &..
Fotelis LORDAS
150.00€
·         Minkštos dalies pagrindas – aukštos kokybės porolonas ·         Medinės kojelėsIŠMATAVIMAIAukštis: 104 cmSėdimos dalies aukštis: 45 cmPorankio aukštis: 61,5 cmPlotis: 79 cmGylis fotelio: 98 cmSėdimos dalie..
Fotelis NIKOLETTI GOLD
Jeigu Jums reikia stilingo ir patogaus fotelio, atkreipkite dėmesį į modelį Nikoletti Gold. Platūs porankiai, minkšta ir patogi sėdima dalis suteikia baldui komforto ir prabangos.  ·         Minkštos dalies pagrindas – aukštos kokybės porolonas&n..
Fotelis PALERMO
140.00€
     Fotelis Palermo - atitinkantis visus šiuolaikinius standartus. Tiesios formos, platūs porankiai, modernus gobeleno ir eko odos derinys išskiria šį fotelį iš kitų baldų. Fotelis Palermo - šiuolaikinis baldų stilius Jūsų namams!·         ..
Fotelis PRESTIŽAS
140.00€
     Šiuolaikinio dizaino, patogus fotelis Prestižas papildys Jūsų interjerą patogia sėdima vieta.·         Minkštos dalies pagrindas – aukštos kokybės porolonas·         Medinės kojelės IŠMATAVI..
Miegamas fotelis JUNIOR
·          Minkštos dalies pagrindas – aukštos kokybės porolonas ·         Komplektuojama su didele pagalve ·         Yra patalynės dėžė   IŠMATAVIMAI ·  &nb..
Miegamas fotelis PRIMA
      Minkštos dalies pagrindas – aukštos kokybės porolonas·         Komplektuojama su didele pagalve·         Yra patalynės dėžė·         Transformacijos mechan..
Miegamas fotelis SITI
      Minkštos dalies pagrindas – aukštos kokybės porolonas·         Yra patalynės dėžė·         Transformacijos mechanizmas – „EURO KNYGA“ IŠMATAVIMAI·       &nb..
Išpardavimas
Minkštas kampas ARMANI SILVER mod.1
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus:  galima rinktis iš visų siūlomų gobelenųGamybos laikas: 4-7 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)  Minkštas kampas Armani Silver sukurs komfortą ir prabangą Jūsų namuose. Kam..
Minkštas kampas GRANDAS
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus. Gamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)   ·    Transformacijos mechanizmas - "EURO KNYGA" ·   Yra dvi patalynės dėžės ·&n..
Išpardavimas
Minkštas kampas LORENCO mod.1 DEŠINĖ
Kampo pusė : DEŠINĖSpalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų siūlomų gobelenų (užsakymų iš eko odos nepriimame)Gamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje) ·     ..
Išpardavimas
Minkštas kampas LORENCO mod.1 KAIRĖ
Kampo pusė : KAIRĖSpalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų siūlomų gobelenų (užsakymų iš eko odos nepriimame)Gamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje) ·      ..
Išpardavimas
Minkštas kampas LUIDŽI
300.00€ 290.00€
Spalvos pasirinkimą nurodykite užsakymo komentaruose.Gamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje) Minkštas kampas Luidži padovanos Jums vietą, kurioje Jūs galėsite praleisti popietę prie televizoriaus, o naktį suteiks ramų ir pa..
Išpardavimas
Minkštas kampas MANCHETENAS
350.00€ 290.00€
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus.·        Viena patalynės dėžė·        Transformacijos mechanizmas: Delfinas·        Pagalvių komplektas·     &nbs..
Išpardavimas
Minkštas kampas NEAPOLIS
550.00€ 500.00€
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų esamų gobelenų Gamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)   ·         Turi dvi dideles ir erdv..
Minkštas kampas NIKOLETTI 2700
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų esamų gobelenų Gamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)    Transformacijos mechanizmas - "EURO KNYGA" Yra dvi erdvios patalynės dė..
Minkštas kampas NIKOLETTI KLASIK
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų esamų gobelenų Gamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)     ·       Minkštos dalies pagrindas - n..
Minkštas kampas NIKOLETTI su staliuku
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus:galima rinktis iš visų esamų gobelenųGamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)   Didelių išmatavimų su erdve miegama dalimi minkštas kampas Nikoletti vertas Jūsų dė..
Išpardavimas
Minkštas kampas NIUJORKAS
470.00€ 410.00€
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų esančių gobelenųGamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)   ·         Minkštos dalies pagr..
Minkštas kampas PALERMO
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų esamų gobelenų Gamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)   Minkštos dalies pagrindas - nepriklausomas spyruoklių blokas Transformacijos me..
Išpardavimas
Minkštas kampas PALERMO NEW
450.00€ 420.00€
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus:galima rinktis norimą gobeleną iš visų esamųGamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje) Transformacijos mechanizmas - EURO KNYGAYra patalynės dėžėMinkštos dalies pagrindas – nep..
Išpardavimas
Minkštas kampas PRESTIŽAS
600.00€ 550.00€
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis norimą gobeleną ar eko odą iš visų esamųGamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje) Reguliuojamos galvos atramosPapildomos pagalvėlėsTransformacijos mechanizmas..
Išpardavimas
Minkštas kampas PRESTIŽAS mod. 1
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis norimą gobeleną Gamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)  Reguliuojama galvos atramaTransformacijos mechanizmas - EURO KNYGAYra erdvi patalynės..
Išpardavimas
Minkštas kampas RIČIS
320.00€ 290.00€
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų esamų gobelenųGamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje                Tran..
Išpardavimas
Minkštas kampas RIČIS mod. 1
450.00€ 430.00€
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų siūlomų gobelenųGamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje           Transformacijos mechanizmas - DE..
Išpardavimas
Minkštas kampas SANTA
420.00€ 390.00€
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų esamų gobelenų Gamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)                Transfor..
Išpardavimas
Minkštas kampas SERDŽIO
420.00€ 350.00€
Gobeleno pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų esamų Gamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)                           Transf..
Išpardavimas
Minkštas kampas SERDŽIO su staliuku
Gobeleno pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų esamų Gamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)                           ..
Išpardavimas
Sofa lova ARIZONA
350.00€ 290.00€
              GALIMOS SPALVOS:   1.     Savana 22.     Savana 1193.     Savana 1244.     Savana 10·          &n..
Sofa lova ARMANI SILVER
Gobeleno pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų esamų Gamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)                  ..
Sofa lova ARMANI SILVER su porankiais
Gobeleno pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų esamųGamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)                  Į kom..
Sofa lova BELINI
260.00€
Gobeleno pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų esamų gobelenųGamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)               Transformacijo..
Išpardavimas
Sofa lova BRAVO
250.00€ 240.00€
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų siūlomų gobelenų Gamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)               &nbs..
Sofa lova DALASAS
260.00€
Gobeleno pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų esamų Gamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)   Transformacijos mechanizmas – EURO KNYGA Yra patalynės dėžė Minkštos dalies pagri..
Išpardavimas
Sofa lova ETIUDAS
210.00€ 200.00€
Gobeleno pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų esamųGamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje) Transformacijos mechanizmas - EURO KNYGAYra patalynės dėžėMinkštos dalies pagrindas – aukštos kokyb..
Sofa lova GLORIJA
250.00€
Gobeleno pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų esamųGamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje) Transformacijos mechanizmas – EURO KNYGAYra patalynės dėžėMinkštos dalies pagrindas – aukštos ..
Išpardavimas
Sofa lova GRANDAS
450.00€ 400.00€
Gobeleno pasirinkimas tik Golfas serijos. Gamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)   Transformacijos mechanizmas - EURO KNYGA Yra patalynės dėžė Minkštos dalies pagrindas – nepriklausomų spyruoklių bloka..
Sofa lova JUNIOR
200.00€
Gobeleno pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų esamųGamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)             Yra patalynės dėžė   ..
Sofa lova LEONARDO
410.00€
       Sofos gobelenas: lazeratč 8  (pagalvės – barchatas 10 ir barchatas 12) ·            Transformacijos mechanizmas - "EURO KNYGA" ·            Yra pat..
Išpardavimas
170.00€ 130.00€
150.00€
Išpardavimas
Išpardavimas
Išpardavimas
Išpardavimas
300.00€ 290.00€
Išpardavimas
350.00€ 290.00€
Išpardavimas
550.00€ 500.00€
Išpardavimas
450.00€ 420.00€
Išpardavimas
600.00€ 550.00€
Išpardavimas
Išpardavimas
320.00€ 290.00€
Išpardavimas
450.00€ 430.00€
Išpardavimas
420.00€ 390.00€
Išpardavimas
420.00€ 350.00€
Išpardavimas
Išpardavimas
350.00€ 290.00€
Išpardavimas
250.00€ 240.00€
Išpardavimas
210.00€ 200.00€
Išpardavimas
450.00€ 400.00€
Rodoma nuo 1 iki 40 iš 51 (2 puslapių)