Minkšti baldai

Minkšti baldai internetu

Minkšti baldai – baldų kategorija, be kurios neįsivaizduojame savo namų erdvės, ji yra nepakeičiama ir būtina mūsų interjere. Jeigu norite atnaujinti savo namų ar ofiso erdvę, rinkitės minkštus baldus mūsų parduotuvėje. Iš mūsų kolekcijos galima rinktis minkštus baldus savo kambariui pagal poreikius, norus, galimybes ir kambario dydį. Siūlomi minkšti baldai yra aukštos kokybės, platus gobeleno pasirinkimas, prieinama kaina. Baldai gaminami išskirtinai iš saugių ir tvirtų medžiagų, kurios užtikrina ilgaamžiškumą ir patogumą.

Minkštų baldų savybės

Elegantiški, klasikiniai, stilingi mūsų siūlomi minkšti baldai atras savo vietą ir moderniame interjere, ir klasikinio stiliaus mėgėjų gyvenamoje erdvėje ar namelyje prie miško. Išsirinkę minkštus baldus pas mus, Jūsų namą ar butą Jūs paversite jaukumo ir ramybės oaze, kurią galėsite džiaugtis ir didžiuotis!

Banketė ARMANI SILVER
·         Minkštos dalies pagrindas – aukštos kokybės porolonas IŠMATAVIMAI·         Plotis: 110 cm·         Gylis: 85 cm·         ..
Fotelis GLORIJA
170.00€
·         Minkštos dalies pagrindas – aukštos kokybės porolonas ·         Metalinės chromuotos kojelėsIŠMATAVIMAI·         Plotis: 83 cm·      &..
AKCIJA
Fotelis NIKOLETTI GOLD
160.00€ 140.00€
Jeigu Jums reikia stilingo ir patogaus fotelio, atkreipkite dėmesį į modelį Nikoletti Gold. Platūs porankiai, minkšta ir patogi sėdima dalis suteikia baldui komforto ir prabangos.  ·         Minkštos dalies pagrindas – aukštos kokybės porolonas&n..
AKCIJA
Fotelis PALERMO
120.00€ 100.00€
     Fotelis Palermo - atitinkantis visus šiuolaikinius standartus. Tiesios formos, platūs porankiai, modernus gobeleno ir eko odos derinys išskiria šį fotelį iš kitų baldų. Fotelis Palermo - šiuolaikinis baldų stilius Jūsų namams!·         ..
AKCIJA
Fotelis RELOTI SOFT
170.00€ 150.00€
·         Minkštos dalies pagrindas – aukštos kokybės porolonas IŠMATAVIMAI·         Plotis: 112 cm·         Gylis: 88 cm·     &nb..
Miegamas fotelis JUNIOR
·             Minkštos dalies pagrindas – aukštos kokybės porolonas ·         Komplektuojama su didele pagalve ·         Yra patalynės dėžė   IŠMATAVIMAI ·&n..
Miegamas fotelis PRIMA
      Minkštos dalies pagrindas – aukštos kokybės porolonas·         Komplektuojama su didele pagalve·         Yra patalynės dėžė·         Transformacijos mechan..
Miegamas fotelis SITI
      Minkštos dalies pagrindas – aukštos kokybės porolonas·         Yra patalynės dėžė·         Transformacijos mechanizmas – „EURO KNYGA“ IŠMATAVIMAI·       &nb..
AKCIJA
Minkštas kampas ARMANI SILVER mod.1
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų siūlomų gobelenų/eko odos.Gamybos laikas: 4-7 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)  Minkštas kampas Armani Silver sukurs komfortą ir prabangą Jūsų namuose. Kamp..
AKCIJA
Minkštas kampas EMMA
700.00€ 570.00€
           YRA SANDĖLYJE   ·         Spalva: pilkas mikro veliūras  ·         Plotis: 285 сm ·         Aukš..
AKCIJA
Minkštas kampas GRANDAS
600.00€ 570.00€
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų siūlomų gobelenų/eko odos. Gamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)   ·    Transformacijos mechanizmas - "EURO KNYGA"..
AKCIJA
Minkštas kampas LORENCO mod.1
410.00€ 370.00€
YRA SANDĖLYJESpalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų siūlomų gobelenųGamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje) ·         Transformacijos mechaniz..
AKCIJA
Minkštas kampas LUIDŽI
300.00€ 260.00€
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų siūlomų gobelenųGamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje) Minkštas kampas Luidži padovanos Jums vietą, kurioje Jūs galėsite praleisti popietę pri..
AKCIJA
Minkštas kampas NEAPOLIS
550.00€ 460.00€
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų esamų gobelenų Gamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)   Minkštas ir stilingas kampas Neapolis idealiai tiks šiuolaikiniame ar klasikin..
Minkštas kampas NIKOLETTI 2700
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų esamų gobelenų Gamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)     Transformacijos mechanizmas - "EURO KNYGA" Yra dvi erdvios patalynės ..
AKCIJA
Minkštas kampas NIKOLETTI GOLD
670.00€ 570.00€
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų esamų gobelenų Gamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)       Transformacijos mechanizmas - "EURO KNYGA"   Yra d..
Minkštas kampas NIKOLETTI GOLD mod. 1
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų esamų gobelenųGamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)    Transformacijos mechanizmas - "EURO KNYGA" Yra dvi erdvios patalynės dėžės&..
AKCIJA
Minkštas kampas NIKOLETTI KLASIK
500.00€ 470.00€
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų esamų gobelenų Gamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)     Subtilios formos, tinkamai parinkta gobeleno spalva, šiuolaikinis model..
AKCIJA
Minkštas kampas NIKOLETTI KLASIK mod. 1
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų esamų gobelenųGamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)      Transformacijos mechanizmas - "EURO KNYGA"  Yra dvi erdvios pat..
AKCIJA
Minkštas kampas NIKOLETTI su staliuku
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų esamų gobelenųGamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)   Didelių išmatavimų su erdve miegama dalimi minkštas kampas Nikoletti vertas Jūsų dėmesi..
Minkštas kampas NIUJORKAS
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: Ribotas gobeleno pasirinkimas Gamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)     ·        Kampas turi vieną platų porankį su lentele ..
Minkštas kampas PALERMO
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų esamų gobelenų Gamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)   Minkštos dalies pagrindas - nepriklausomas spyruoklių blokas Transformacijos..
Minkštas kampas PALERMO NEW
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus:galima rinktis norimą gobeleną iš visų esamųGamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje) Transformacijos mechanizmas - EURO KNYGAYra patalynės dėžėMinkštos dalies pagrindas – n..
AKCIJA
Minkštas kampas PRESTIŽAS
600.00€ 530.00€
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis norimą gobeleną ar eko odą iš visų esamųGamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje) Reguliuojamos galvos atramosPapildomos pagalvėlėsTransformacijos mechanizmas ..
AKCIJA
Minkštas kampas PRESTIŽAS mod. 1
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus:Galima rinktis norimą gobeleną ar eko odą iš visų esamųGamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)  Reguliuojama galvos atramaTransformacijos mechanizmas - EURO KNYGAYra er..
Minkštas kampas RELOTI 2700
 Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis norimą gobeleną iš visų esamų Gamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)   Transformacijos mechanizmas - EURO KNYGA Yra dvi erdvios patalynės ..
Minkštas kampas RELOTI 3400
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis norimą gobeleną iš visų esamųGamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)  Transformacijos mechanizmas - EURO KNYGA Yra dvi erdvios patalynės dėžės&nb..
Minkštas kampas RELOTI GOLD mod.1
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis norimą gobeleną iš visų esamųGamybos laikas: 4-7 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)     Transformacijos mechanizmas - EURO KNYGA  Yra dvi erd..
Minkštas kampas RELOTI SILVER mod. 3
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis norimą gobeleną iš visų esamųGamybos laikas: 4-7 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)      Transformacijos mechanizmas - EURO KNYGA   ..
Minkštas kampas RELOTI SOFT
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis norimą gobeleną iš visų esamų Gamybos laikas: 4-7 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje             Transformacijos mechan..
AKCIJA
Minkštas kampas RIČIS
320.00€ 290.00€
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų esamų gobelenųGamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje                Transf..
AKCIJA
Minkštas kampas RIČIS mod. 1
450.00€ 410.00€
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų siūlomų gobelenųGamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje Universalus, kompaktiškas, praktiškas minkštas kampas Ričis mod. 1 - idealus variantas e..
AKCIJA
Minkštas kampas SANTA
420.00€ 320.00€
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus:galima rinktis iš visų esamų gobelenų Gamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)                Transformac..
AKCIJA
Minkštas kampas SERDŽIO
420.00€ 380.00€
Gobeleno pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų esamų Gamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)                  ..
AKCIJA
Minkštas kampas SERDŽIO su staliuku
Gobeleno pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų esamų Gamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)                         Į kompl..
AKCIJA
Minkštas kampas VINCENTAS
450.00€ 430.00€
Gobeleno pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų esamųGamybos laikas: 4-7 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje) Transformacijos mechanizmas - EURO KNYGAYra dvi patalynės dėžėsMinkštos dalies pagrindas – nepriklauso..
AKCIJA
Sofa  lova PALERMO
290.00€ 260.00€
·           Transformacijos mechanizmas - "EURO KNYGA"·           Yra patalynės dėžė·           Minkštos dalies pagrindas – nepriklausomų spyruokli..
Sofa lova ARMANI SILVER
Gobeleno pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų esamų Gamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)                  ..
AKCIJA
Sofa lova ARMANI SILVER su porankiais
Gobeleno pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų esamųGamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)                  Į kom..
AKCIJA
Sofa lova BELINI
265.00€ 220.00€
Gobeleno pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų esamųGamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)               Transformacijos mechani..
170.00€
AKCIJA
160.00€ 140.00€
AKCIJA
120.00€ 100.00€
AKCIJA
AKCIJA
700.00€ 570.00€
AKCIJA
600.00€ 570.00€
AKCIJA
410.00€ 370.00€
AKCIJA
300.00€ 260.00€
AKCIJA
550.00€ 460.00€
AKCIJA
670.00€ 570.00€
AKCIJA
420.00€ 320.00€
AKCIJA
420.00€ 380.00€
AKCIJA
AKCIJA
450.00€ 430.00€
AKCIJA
290.00€ 260.00€
AKCIJA
AKCIJA
265.00€ 220.00€
Rodoma nuo 1 iki 40 iš 71 (2 puslapių)