Prekės kodas: IMPERIALAS 1800
Prieinamumas: Gamintojo sandėlyje

190.00€ 300.00€

Kiekis

Turite klausimų apie šią prekę?

TURIME SANDĖLYJE

Pristatomas susuktas (vakuume)

Išmatavimai 180x200 cm

Čiužinys yra dvipusis: viena pusė yra kieta, kita - labai kieta

Aukštis apie 24 cm

Leidžiama nuolatinė vienos pusės apkrova 180 kg

Susukto čiužinio laikymas: iki 90 dienų

Pilnai atsistato po 48 valandų

Bendras svoris su pakuote: 36 kg

Nepriklausomos, padidinto elastingumo ir kintamo standumo ANTINOISE spyruoklės, kurių aukštis 205-225 mm, supakuotų į atskirus maišelius, kurių aukštis 170-175 mm, uždengtos „SPANBOND-PROTECT“ neaustine medžiaga iš abiejų pusių. Toks patobulintas spyruoklinis blokas sukuria didelį taškinį elastingumą ir atramą kūnui net esant labai didelei leistinai pastoviai apkrovai, palaiko natūraliausią stuburo padėtį ramybės metu ir padidina miego patogumą

Šeimos zona – inovacinė ir užpatentuota naujovė, kuri apima du pasirinkimus – išilgai ir skersai čiužinio. Zona išilgai yra skirta atskirti dvi čiužinio miegamąsias vietas pagal kietumo palaikymą. Zona skersai skirta atpalaiduoti stuburą ir visus kūno raumenis.

HARD BOARD technologija – padidina čiužinio šonų standumą ir pagerina naudojimo kokybę

Ortopedinis poveikis

14 komforto zonų

SUDĖTIS:

Poliesteris: 5%

Metalas: 40%

Poliuretano putos: 25%

Kokoso pluoštas: 1 cm 15%

Natūralus lateksas: 15%

Čiužinių gamyboje naudojamos minkštos elastingos medžiagos, dėl kurių pateikti išmatavimai gali skirtis +/- 2-3cm nuo pateiktų aprašyme.

ČIUŽINIO UŽVALKALAS

Keturių sluoksnių danga su masažo efektu

Funkcija „Žiema - vasara“

Antistatinis

Iš antialerginių medžiagų

Geras oro pralaidumas

Garantija 2 metams taikoma tik gamykliniam brokui

Jei bus laikomasi taisyklingo naudojimo reikalavimų, garantija taikoma fiziniams defektams ir pokyčiams, jei deformacija sudaro daugiau nei 10 % nuo esamo gaminio aukščio. Garantija taikoma susidėvėjimui ir plyšimams, jei jie atsirado dėl gamybos ar medžiagų broko ir jei buvo laikomasi visų aukščiau pateiktų eksploatavimo taisyklių. Garantijos netaikomos čiužinio susidėvėjimui dėl normalaus jo naudojimo.

Norint grąžinti čiužinį dėl kitų priežasčių, jis turi būti nepažeistoje ir originalioje pakuotėje, nenaudotas. Transportavimo išlaidos negražinamos.

Čiužinio priežiūros instrukcija

1. Čiužinys skirtas gulėjimui ir miegojimui – negalima ant jo šokinėti, lyginti

2. Naudodami tinkamą lovos pagrindą ir taisyklingai vartydami ar apsukdami čiužinį pailginsite jo tarnavimo laiką, o kartu sumažinsite deformaciją, kuri negali būti didesnė kaip 10 % bendro čiužinio storio. Čiužinį vartyti turi mažiausiai du asmenys. Niekada to nedarykite vienas.

3. Kad apsaugotumėte gaminius nuo išsitepimo, naudokite specialius užtiesalus, kuriuos galima skalbti. Kartą per savaitę bent kelias valandas vėdinkite kambarį ir čiužinį, nuėmę nuo jo patalynę. Tokiu būdu nesikaups drėgmė ir bus užkirstas kelias pelėsių plitimui. Venkite šlapinti ar drėkinti gaminius.  Jei ant čiužinio išpylėte kokio nors skysčio, nedelsiant nusausinkite skysčio perteklių, nuimkite užvalkalą ir leiskite gerai išdžiūti. Jei po džiovinimo čiužinyje atsiras dėmių, geriausia naudoti šaltą vandenį ir švelnų muilą arba apmušalų valymo priemonę. Priemones naudokite atsargiai, kad čiužinys nepermirktų vandeniu arba valymo skysčiais ir pakartotinai leiskite gerai išdžiūti.  Venkite cheminių medžiagų, kurios gali pakenkti čiužinio dalims ir daryti įtaką naudotojo sveikatai. Čiužinio užvalkalą būtina prižiūrėti remiantis etiketėje nurodytais ženklais.  

4.Dėl ypatingo pagrindą sudarančių medžiagų elastingumo gali atsirasti +/-2 % leistinas čiužinio matmenų nuokrypis. Toks nuokrypis nėra laikomas čiužinio broku.

     Dalinis čiužinio minkštumo padidėjimas iki 15 % taip pat nėra laikomas broku. Viršutinis čiužinio sluoksnis susideda iš medžiagų, kurios prisitaiko prie kūno formų, todėl laikui bėgant gali atsirasti nežymūs įdubimai, kurie yra neišvengiami. Net geriausias čiužinys laikui bėgant darosi mažiau patogus. Nuvilkdami ir užvilkdami užvalkalą stenkitės nesugadinti užtrauktuko. Naudodami čiužinį jį vėdinkite ne mažiau kaip 6 kartus per metus.

     KOKYBĖS GARANTIJA NEGALIOJA ŠIAIS ATVEJAIS:

*jei čiužinys netinkamai laikomas, padėtas ar naudotas, neatsižvelgiant į čiužinių naudojimo ir priežiūros sąlygas arba naudotas ne pagal paskirtį; 
*esant natūraliam čiužinio nusidėvėjimui / nudilimui (įskaitant spyruokles, dangos sluoksnius, čiužinio apvalkalą); 
*jei čiužinys laikytas drėgnoje patalpoje ar ne patalpose, ar kitose aplinkos ir oro pokyčiams bei taršai atvirose erdvėse; 
*esant čiužinio apvalkalo ar bet kurio pobūdžio dėmėms, pradegintoms skylėms ir pan. pažeidimams, atsiradusiems dėl neatsakingo naudojimo;
*jei metaliniai čiužinio konstrukcijos elementai (rėmas, spyruoklės) deformuoti dėl lankstymo ar kitos mechaninės veiklos, pavyzdžiui, transportavimo ar pernešimo;
*čiužinio aukštis pakito mažiau kaip 20 mm. Čiužinio aukštis gali kisti iki 20 mm; tai susiję su leidžiama naudojamų medžiagų tolerancija ir gamybos technologija.

*jei čiužinyje atsiranda įdubimų, ne gilesnių nei 4 cm 
* jei čiužinys yra antisanitarinės būklės, t. y., jei ant jo yra bet kokio pobūdžio dėmių; 
*jei pirkėjas bandė remontuoti ar savarankiškai keisti čiužinio konstrukciją arba jo struktūrą (ilgį, plotį ir pan.); 
*jei čiužinio defektai atsirado dėl aukštos temperatūros, pavyzdžiui, čiužinys naudotas kaip lyginimo pagrindas; 
*jei čiužinys yra mechaniškai sugadintas; 

*jei čiužinio defektai atsirado nepriklausomai nuo gamintojo ir pardavėjo.

GARANTINIO ATVEJO PRAŠYMO IR NAGRINĖJIMO TVARKA

Klientas apie kilusią problemą atsiunčia prašymą elektroniniu paštu yka.garantinis@gmail.com, kuriame nurodo prekės įsigijimo datą, prekės defektą, prideda pinigų apmokėjimo kvito ir pirkimo sąskaitos kopijas, taip pat čiužinio nuotraukas. Garantinis skyrius išnagrinėja garantijos prašymą ir pateikia atsakymą per 2 (dvi) savaites. Būtinybės atveju atsakymo pateikimo terminas gali būti pratęstas, raštiškai apie tai informavus klientą. Be šių dokumentų čiužinys nebus priimtas. Sąskaita-faktūra yra reikalingi kaip pirkimo įrodymas.

Broko kilmę  nustato garantinio skyriaus darbuotojas pagal elektroniniu paštu atsiųsta kliento informaciją.. O jeigu reikia, atvyksta į vietą ne vėliau kaip per 10  darbo dienų nuo pirkėjo pareikštos pretenzijos raštu. Jeigu brokas pasitvirtina, pardavėjas įsipareigoja pirkėjui grąžinti pinigus arba pakeisti brokuotą prekę kita kokybiška preke (jeigu pakeitimui pasirenkama brangesnė prekė), pirkėjas sumoka kainų skirtumą. Jeigu pirkėjas nesutinka keisti prekės, per 14 darbo dienų pardavėjas grąžina sumokėtus pinigus. Tokiu atveju pirkėjas apmoka papildomas transportavimo išlaidas. 

Gamintojas: BY  

Spalvos internetinėje parduotuvėje gali skirtis nuo realios spalvos dėl nustatymų jūsų kompiuteryje, telefone, planšetėje.

Nuotraukos internetinėje parduotuvėje yra demonstracinio pobūdžio ir gali šiek tiek nesutapti su realia baldų išvaizda.

Gobelenų pavyzdžius ir baldų ekspoziciją rasite mūsų parduotuvėje Alytuje, Ulonų g. 31A

Sandėlyje esančias prekes nemokamai atsiimti galite mūsų sandėlyje Kelmėje, Amatininkų g. 12

Baldus pristatome iki laiptinės ar namo, arba iki kur gali privažiuoti mūsų krovininis transportas. 

Teikiama užnešimo paslauga: 1 aukštas – 10,0 Eur

Baldų pakėlimas liftu – 20,0 Eur

Jeigu reikalinga papildoma paslauga, įrašykite ją į užsakymo komentarus.

Prekės iš sandėlio pristatomos per 2-7 dienas

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!