Foteliai

Minkšti foteliai internetu

Foteliai - baldas, skirtas jaukiam ir patogiam interjerui. Šiuolaikiniai foteliai universalūs - jis atrodo stilingai ir vieni, ir kartu su kitais kambario baldais: su sofomis, su minkštais kampais, ir puikiai ras savo vietą net miegamojo erdvėje. Minkšti ir atpalaiduojantys. Ar priešingai – griežtų formų ir konservatyvūs – tai universalus baldas, tinkantis ir namuose, ir biure, ir ugdymo įstaigoje.

Fotelių tipai

Foteliai gali būti su nepriklausomų spyruoklių bloku arba sėdima dalis yra užpildyta poliuteranu (hipoalerginis užpildas). Pagrindas stabilus ir patikimas. Foteliai gali būti ir su stilingomis kojelėmis, masyviais porankiais, iš universalaus gobeleno, kurį lengvą prižiūrėti. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite fotelių nuo klasikinio iki modernaus stiliaus modelių. Tai ypatingai patogus baldas, sukuriantis gyvenamoje erdvėje jaukumo ir funkcionalumo.

Banketė ARMANI SILVER
Plati, minkšta banketė priklauso modulinei sistemai ARMANI SILVER. Galima įsigyti  atskirai ar susikomplektuoti pagal poreikius.IŠMATAVIMAIPlotis: 110 cmGylis: 85 cmAukštis: 45 cmGalimi įvairūs gobeleno ar eko odos deriniai. Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus...
Fotelis Česteris (oda)
Odinis fotelis Česteris - prabangos ir kokybės derinys. Funkcionalus, stilingas ir patogus fotelis tiks ne tik gyvenamoje patalpoje, bet ir ofise. Fotelis pakankamai erdvus ir patogus sėdėti. Tokį baldą įvertins kiekvienas jį įsigijęs.Plotis: 112 cmGylis: 98 cmAukštis: 78 cm..
Fotelis GRACIJA
175.00€
Šiuo metu sandėlyje neturime šios prekės.Jeigu norite atnaujinti savo interjerą, įsigykite fotelį Graciją. Jis stilingas ir patogus. Jį lengvai pritaikysite bet kokiame interjere. IŠMATAVIMAIPlotis: 110 cmGylis: 94 cmAukštis: 90 cm..
Fotelis LAGŪNA GLORIJA
Fotelis LAGŪNA GLORIJA - atitiks visus Jūsų reikalavimus ir norus. Klasikinio modelio, funkcionalus, stilingas ir patogus baldas. Toks modelis tiks ir erdviose patalpose ir nedideliuose kambariuose. IŠMATAVIMAIPlotis: 90 cmGylis: 82 cmAukštis: 83 cm..
Fotelis Lagūna Vincent
Minkštas fotelis Lagūna Vincent - tai klasika ir modernumas susijungęs į visumą. Fotelis - lakoniškas ir estetiškas. Jo išmatavimai suteiks galimybę pastatyti jį skirtingo dydžio patalpose. Porankiai, sėdima dalis, sienelė - viskas kruopščiai apgalvota iki smulkmenų, kad sėdėdamas jame galėtumėt vis..
Fotelis Nikoletti Gold
Jeigu Jums reikia stilingo ir patogaus fotelio, atkreipkite dėmesį į modelį Nikoletti Gold. Patogus ir erdvus fotelis užpildys tuščią Jūsų kambario erdvę ir taps mėgstamiausia poilsio vieta. Platūs porankiai, minkšta ir patogi sėdima dalis padaro baldą komfortišką. Spalvos pasirinkimą įrašykit ..
Fotelis Palermo
130.00€
Fotelis Palermo komfortiškas baldas, atitinkantis visus šiuolaikinius standartus. Tiesios formos, platūs porankiai, modernus gobeleno ir eko odos derinys išskiria šį fotelį iš kitų baldų. Išskirtinis šio fotelio bruožas - chromuotos metalinės fotelio kojelės. Fotelis Palermo - šiuolaikinis baldų sti..
Fotelis PRESTIŽAS
170.00€
IŠMATAVIMAIPlotis: 76 cmGylis: 96 cmAukštis: 104 cmGOBELENASNIKA 101                     NIKA 116                   NIKA 118               OKSFORD GRAFIT A..
Miegamas fotelis Junior
Miegamas fotelis Junior idealiai tiks mažose erdvėse. Fotelis patogus ir stilingas, lengvai transformuojasi į miegamą fotelį. Yra patalynės dėžė, bei didelė pagalvė.Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus.IŠMATAVIMAIPlotis: 90cmGylis: 90cmAukštis: 85cmSėdimos vietos aukštis: 40cmMiegamos..
Miegamas fotelis Prima 1
Miegamas fotelis Prima 1 patogus, neužimantis daug vietos baldas. Patogus transformacijos mechanizmas "EURO KNYGA" lengvai paverčia fotelį į patogią lovą. Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus.IŠMATAVIMAIPlotis: 106 cmGylis: 106 cmAukštis: 90 cmMiegamos vietos ilgis: 191 cmMiegamo..
Miegamas fotelis SITI
Kompaktiškas, patogus ir funkcionalus miegamas fotelis Siti idealiai tiks  vaikų kambaryje ar esant nedidelės kvadratūros bute. Fotelis turi patalynės dėžę, yra su siaurais porankiais, kurie suteikia galimybę pastatyti baldą nišoje, balkone ar uždaroje terasoje. Transformacijos mechanizmas - EU..
Rodoma nuo 1 iki 11 iš 11 (1 puslapių)