Miegami foteliai

Miegami foteliai internetu

Miegamas fotelis – idealus baldas poilsiui, norint apstatyti mažas erdves (terasas, palėpes), nes neužima daug vietos. Miegamas fotelis puikiai tiks vaikų ar svečių kambariui, poilsiui sodo namelyje. Fotelis, dėka patogaus transformacijos mechanizmo, greitai virsta patogia miegama lova.

Miegamų fotelių savybės

Kompaktiškumas, ergonomika, funkcionalumas – tai miegamų fotelių pagrindinės savybės. Šios mini lovos turi nedideles patalynės dėžes bei dideles pagalves, kurios yra ne tik kaip papildoma detalė, bet suteikia patogumo sėdint.Šiuolaikiniai miegami foteliai – stilingi ir patogūs. Galima rinktis įvairius fotelio ir pagalvės spalvų derinius. Tai puiki galimybė pagyvinti savo kambario interjerą. Rinkitės miegamą fotelį pas mus!

Miegamas fotelis Junior
Miegamas fotelis Junior idealiai tiks mažose erdvėse. Fotelis patogus ir stilingas, lengvai transformuojasi į miegamą fotelį. Yra patalynės dėžė, bei didelė pagalvė.Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus.IŠMATAVIMAIPlotis: 90cmGylis: 90cmAukštis: 85cmSėdimos vietos aukštis: 40cmMiegamos..
Miegamas fotelis Prima 1
Miegamas fotelis Prima 1 patogus, neužimantis daug vietos baldas. Patogus transformacijos mechanizmas "EURO KNYGA" lengvai paverčia fotelį į patogią lovą. Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus.IŠMATAVIMAIPlotis: 106 cmGylis: 106 cmAukštis: 90 cmMiegamos vietos ilgis: 191 cmMiegamo..
Miegamas fotelis SITI
Kompaktiškas, patogus ir funkcionalus miegamas fotelis Siti idealiai tiks  vaikų kambaryje ar esant nedidelės kvadratūros bute. Fotelis turi patalynės dėžę, yra su siaurais porankiais, kurie suteikia galimybę pastatyti baldą nišoje, balkone ar uždaroje terasoje. Transformacijos mechanizmas - EU..
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)