Minkšti kampai

Minkšti kampai internetu

Minkšti kampai tampa vis populiaresni šiuolaikiniame pasaulyje. Ši baldų kategorija – madinga, stilinga, ir svarbiausia – patogi. Jie puikiai tiks tiek svetainėje, tiek vaikų kambaryje, tiek miegamajame. Jūs nedelsiant pastebėsite, kaip pasikeis atmosfera Jūsų namuose. Minkšti kampai kambario erdvei suteiks patogumo ir funkcionalumo bei taupys naudingą kambario plotą. Mūsų parduotuvėje Jūs galite rinktis minkštus kampus pagal savo poreikius: pagal dydį, kampo pusę, gobeleną arba eko odą. Kai kuriuos minkštus kampus galima rinktis iš natūralios odos.

Minkštų kampų savybės

Minkšti kampai universalūs tuo, kad jie skirti ne tik laisvalaikio praleidimui. Jų pagrindinis privalumas – transformacija į miegamą lovą! Tai idealus sprendimas mažesnėse erdvėse, sodo namelyje ar užmiesčio viloje. Taip pat beveik visi minkšti kampai turi patalynės dėžes, kur galima laikyti tai, kas mažai naudojama buityje, bet nesinori išmesti, ar trūksta vietos spintoje. Mes pasirengę Jums pasiūlyti minkštą kampą už prieinamą kainą pagal Jūsų pageidavimus. Mes įsiklausome į Jūsų norus ir pasiūlome geriausią variantą! Kokybė už prieinamą kainą!

Išpardavimas
Minkštas kampas ARMANI SILVER mod.1
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus:  galima rinktis iš visų siūlomų gobelenų/eko odos.Gamybos laikas: 4-7 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)  Minkštas kampas Armani Silver sukurs komfortą ir prabangą Jūsų na..
Minkštas kampas GRANDAS
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų siūlomų gobelenų/eko odos. Gamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)   ·    Transformacijos mechanizmas - "EURO KNYGA"..
Išpardavimas
Minkštas kampas LORENCO mod.1
410.00€ 400.00€
YRA SANDĖLYJESpalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų siūlomų gobelenų (užsakymų iš eko odos nepriimame)Gamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje) ·      &nbs..
Išpardavimas
Minkštas kampas LUIDŽI
300.00€ 290.00€
Spalvos pasirinkimą nurodykite užsakymo komentaruose.Gamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje) Minkštas kampas Luidži padovanos Jums vietą, kurioje Jūs galėsite praleisti popietę prie televizoriaus, o naktį suteiks ramų ir pa..
Išpardavimas
Minkštas kampas MANCHETENAS
350.00€ 290.00€
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus.·        Viena patalynės dėžė·        Transformacijos mechanizmas: Delfinas·        Pagalvių komplektas·     &nbs..
Išpardavimas
Minkštas kampas NEAPOLIS
550.00€ 500.00€
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų esamų gobelenų Gamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)   Minkštas ir stilingas kampas Neapolis idealiai tiks šiuolaikiniame ar klasikin..
Minkštas kampas NIKOLETTI 2700
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų esamų gobelenų Gamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)     Transformacijos mechanizmas - "EURO KNYGA" Yra dvi erdvios patalynės ..
Minkštas kampas NIKOLETTI KLASIK
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų esamų gobelenų Gamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)     Subtilios formos, tinkamai parinkta gobeleno spalva, šiuolaikinis model..
Minkštas kampas NIKOLETTI su staliuku
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų esamų gobelenųGamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)   Didelių išmatavimų su erdve miegama dalimi minkštas kampas Nikoletti vertas Jūsų dėmesi..
Išpardavimas
Minkštas kampas NIUJORKAS
470.00€ 410.00€
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: Ribotas gobeleno pasirinkimas Gamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)     ·        Kampas turi vieną platų porankį su lentele ..
Minkštas kampas PALERMO
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų esamų gobelenų Gamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)   Minkštos dalies pagrindas - nepriklausomas spyruoklių blokas Transformacijos..
Išpardavimas
Minkštas kampas PALERMO NEW
450.00€ 420.00€
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus:galima rinktis norimą gobeleną iš visų esamųGamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje) Transformacijos mechanizmas - EURO KNYGAYra patalynės dėžėMinkštos dalies pagrindas – n..
Išpardavimas
Minkštas kampas PRESTIŽAS
600.00€ 550.00€
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis norimą gobeleną ar eko odą iš visų esamųGamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje) Reguliuojamos galvos atramosPapildomos pagalvėlėsTransformacijos mechanizmas ..
Išpardavimas
Minkštas kampas PRESTIŽAS mod. 1
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus:Galima rinktis norimą gobeleną ar eko odą iš visų esamųGamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)  Reguliuojama galvos atramaTransformacijos mechanizmas - EURO KNYGAYra er..
Išpardavimas
Minkštas kampas RIČIS
320.00€ 290.00€
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų esamų gobelenųGamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje                Transf..
Išpardavimas
Minkštas kampas RIČIS mod. 1
450.00€ 430.00€
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų siūlomų gobelenųGamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje Universalus, kompaktiškas, praktiškas minkštas kampas Ričis mod. 1 - idealus variantas e..
Išpardavimas
Minkštas kampas SANTA
420.00€ 390.00€
Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus:galima rinktis iš visų esamų gobelenų Gamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)                Transformac..
Išpardavimas
Minkštas kampas SERDŽIO
420.00€ 350.00€
Gobeleno pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų esamų Gamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)                  ..
Išpardavimas
Minkštas kampas SERDŽIO su staliuku
Gobeleno pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus: galima rinktis iš visų esamų Gamybos laikas: 4-6 savaitės (jeigu neturime sandėlyje arba Jums netinka kampo gobelenas, esantis sandėlyje)                         Į kompl..
Išpardavimas
Išpardavimas
410.00€ 400.00€
Išpardavimas
300.00€ 290.00€
Išpardavimas
350.00€ 290.00€
Išpardavimas
550.00€ 500.00€
Išpardavimas
470.00€ 410.00€
Išpardavimas
450.00€ 420.00€
Išpardavimas
600.00€ 550.00€
Išpardavimas
Išpardavimas
320.00€ 290.00€
Išpardavimas
450.00€ 430.00€
Išpardavimas
420.00€ 390.00€
Išpardavimas
420.00€ 350.00€
Išpardavimas
Rodoma nuo 1 iki 19 iš 19 (1 puslapių)